109 entry daha
  • eşşek bir oyun firması adam olmaz kolay kolay. sözde fallout 4 next gen update yayınlandı ama yayınladıkları şey sadece performance patch. kenshi tarzında bir fallout oyunu görmek çok isterdim ama todd howard denen dalyarak sığ vizyonsuz herif yüzünden popüler casual kitleye hitap etmek için şu an ki fps ve vats'ın saçma sapan tarzda karıştığı oynanış devam edecek maalesef. microsoft'un todd howard'ı kovup developerlarının yarısını emekli etmesi lazım. starfield denen 2012 yapımı oyunda bu çok barizdi. yeterli bütçe, yeterli süre ortaya çıkan oyun felaket... eski kafalı dedelerden oluşan bir ekipleri var maalesef ki. adamlar yeniliğe hiç açık değil loading screenleri çözmemelerinden anlaşılabiliyor bu, her işi modderlara bırakıyorlar. ayrıca onay süreci vb gibi sorunlar yüzünden geliştiricilerinin bir kısmı eklemek istedikleri patchleri ve eklentileri mod olarak yayınladıklarına dair bir haber çıktı inanılmaz amk.
    yeni, vizyonu geniş, teknolojiye uyum sağlayan, genç insanları ekibe katıp 3-4 yıl creation engine 2'yi falan geliştirmeleri lazım yine bu boktan motoru azıcık geliştirip çıkarsa tes 6 kıyamet kopar gibi ama herifler hala deli para yaptığı için çok siklerinde değil gibi. senarist ekibi'de biraz elden geçirseler iyi olur çünkü klasik formül belli olmaya başladı oyunlardaki ama oyuncu topluluğunu dinlemeyi bırakmışlardı çook uzun zaman önce, muhtemelen hiç bir boku çözmeyip çömçöp bi tes 6 yapıp para sağacaklar. insanlarda modlarla düzelir biz şimdiden alalım diyip uğraşıp duracak mal gibi.
    ek olarak creation engine gibi kısıtlı mı kısıtlı her binaya girdiğinde loading screen giren bir motorla uzayda geçen oyun yapmaları ayrı komedi todd howard'ın inanılmaz müthiş keskin zekasından çıktığına eminim.
    not: nickimden de anlayabileceğiniz üzere eskiden çok severdim... binlerce saat oynadım oyunlarını ama artık bütün kredilerini harcadılar benim üstümdeki.
hesabın var mı? giriş yap