• iş arkadaşı okul arkadaşı olabilir, sürekli yazisip başbaşa gezip tozma olmaz, kız güzelse ztn direk olmaz bu arkadaşlık
  • kadın-erkek arkadaşlığı sürdürülebilir değildir.
  • olur tabi, oturur insan gibi sohbet eder eğlenirsin. işi illa bağlayacaksınız oynaşmaya
  • öyle bir baskılanmış ki başlık, olur demeye çekiniyor insan. olur tabi ki, yok yok olmaz. olur be.

yüce divan sözlüğümüzde dostane bir şekilde kadına selam verenin biletini keserler. affı olmaz böyle hataların. nick altından 'godoş muyuz ehihi' yazar, harcarlar adamı, kendinize gelin.

ne demek arkadaşlık? marş marş yatağa haydi.
  • hele sen ne diyisen sakine godın. ya yemişim freud bunağının insanı insan olduğuna pişman eden çok bilmiş aforizmasını. önjelikle bu lanet olası entari öznel tanım içerir, gaza getirebilir. ciddiye almayınız. okuyacak olan sensin. koca koca insanlarsınız. bir erkekle bir kızın arasında arkadaşlık denilen şey mümkün müdür? şimdi efeğm arkadaşlık denilen lanet olası müessese çok başka bir olay. azıcık sabret bea. açıklayacağım.

arkadaşlık denilen şeyin farklı bir şey olduğundan bahsettim. arkadaş denilen kişinin ettiği küfür dışarıdan bakıldığında kaba saba bir hareket olarak görünebilir lakin arkadaş olanlar arasında genel olarak komiktir. bazen merak etmiyor değilim eski sevgilisi olacak salağın annesinin yanında dönüştüğü hanım hanımcık kişiliği. kimi zaman kadın kılığında sahte bir sosyal medya açıp küçük enişteyi işletmenin verdiği zevk, motorun yaptığı dalga köpürtmesini izlemek gibi.

borç isterken veya verirken finansal yönden sıkıntı yaşamıyorsan, eline verdiğin şeyin (sır) dönüp dolaşıp sana gelmeyeceğini biliyorsan, bekara ev vermeyen şark kurnazının yanında iyi bir eş rolü yapabiliyorsa, ettiği hakaret veya küfür komik geliyorsa, arkadaş arkadaşın menajeridir diye nereden geldiği belli olmayan saçma sapan bir argümanın peşinden gidip bir türlü söz geçirmediği yellozlarla tanıştırıyor ve o yellozlar, gösterdiğin oscarlık oyunculuk performansı sayesinde başından savdıysan, tanımadığınız biri, "siz kardeş misiniz?" diye sorduğunda olabilitesi olan ve zamana bırakmanın mantıklı olduğu lanet olası sosyalleşme aktivitesi.
  • eskiden olamaz diye düşünüyordum ama artık gerçekten olabileceğini bile değil olması gerektiğini düşünüyorum
  • olabilir. olabilmesi gerekir. karşımızdaki kişiyi cinsiyetten bağımsız insan olarak görmek olgunluk belirtisidir, üst beyin davranışıdır. örneğin kadın erkeğe veya erkek kadına tokalaşmak üzere elini uzatıyor, karşı taraf o eli havada bırakıyor. yani diyor ki "ben seni insan olarak değil, akıimda/aklında cinsel çağrışımlar yaratan, yatma potansiyeli olan karşı cins olarak görüyorum". bu utanç verici, ilkel bir zihniyet. insan sadece hayatındaki özel kişiyi, aşık olduğu kişiyi karşı cins ve onunla gelen çağrışımlar bağlamında düşünür. arkadaş arkadaştır.
  • daha önce olur diye düşünüyordum ama şu an kesinlikle hayır diyorum. lezbiyen olduğum için karşı cinsle arkadaşlık harici bir etkileşim ihtimalim söz konusu değil ama arkadaşça sohbet ettiklerimin çoğu niyeti bozdu maalesef. içlerinden beni öpmeye kalkışanlar oldu. abi gibi gördüğüm kişi bile kafasında benimle baş başa tatil planı yapmış teklifte bulundu bana. iletişimi kestim aniden, lan dedim yolunu bulsalar s*kecekler demek ki. ama benim hatam da nasılsa lezbiyenim, benim öyle bir duygum yok onların da olmaz diye düşünmem. karşı cins benim için eşyadan farksız çünkü. mallık bende erkeklerin çoğu kadınlardan hoşlanıyor. kadın olduğumu unutuyorum bazen hahah. fırsatını bulurlarsa da yolunu yapmaya çalışıyorlar işte bu kadar basit.
  • bunun olurluğunu hararetle savunan çok modern ve de normal insanların istisnasız hepsinin arkadaş ayağına karşı cinsi yatağa atmak için çırpınması veya sırf ilgi manyaklığı-aralıksız flört gibi saçma sapan gevşek sebeplerden karşı cinsle arkadaş olması = komedi show.
  • olamaz. defalarca denendi ama basarilamadi. kanka ayagi got ayagidir arkadaslar. o kanka yataga girer eninde sonunda.
hesabın var mı? giriş yap