• görüşme imkanınızın olmadığı biriyse eğer özlediğiniz, ocağınıza incir ağacı dikecek olan durum.
  • ne yapsanız bastıramadığınız, sürekli içinizde arka planda var olan duygu. arka planda devamlı çalışıp bilgisayarınızı yavaşlatan salak programlar gibi, insanın konsantrasyonunu bozar.
  • o sizi özlemiyorsa dünyanın en kötü duygularından biridir.
  • eğer özlediğiniz insan ile aynı göğün altında yaşayıp ayni havayı soluyorsanız yüzde bir ihtimal dahi olsa görüşme imkanınız varsa şans sizden yanadır, peki ya bir daha hiç göremeyeceğiniz artık toprak olmuş olanlar, işte insana en çok o koyar zaman zaman.
  • nasıl anlatsam nereden başlasam ama benim özlediğim herif 12 yaşında.

bunun anasıynan ben lise arkadaşıydım, tee lise 1'den beri. kılımızı yünümüzü bilirdik o deredece ki son sekiz aydır birbirimiz hakkında hiç bir şey bilmiyoruz zira kendisi küstü benimle.
    küslük uzun hikaye ama neyse işte küstü, e o bana küsünce bende ona küstüm ama ben bunun oğluna küsemedim.
    sosyal medyadan engelledim de bunun anasını, bu herifi engelleyemedim çünkü doğduğu andan beri tanıyorum. muhtemelen aldığı ilk 1000. nefesten beri.
    muhtemelen dersleri boşladı hırbo, annesi ona facebook yasağı verdi ama tam da tahmin ettiğim gibi bugün bitti o yasak.
    bekliyordum zaten fotolarını karne vs.
    şimdi bile ne kadar özlediğimi burnumun sızlamasından anladım. anasına küsmek değil de bu herifi görememek, öpüp sevememek ve saatlerce geyik yapıp kahkaha atamamak daha da fenası büyüdüğünü göremeyecek olmak koyuyor.
    anasıylan iki dünya bir araya gelse barışmayız biz, biliyorum işte ama bunsuz olmak ve özlemek en büyük ceza bana ara ara.
  • bazen farkında olmamak. etkileyici, masum bir rüyayla farkına varmak. rüyada sadece yanyana olmak, konuşmak, ve o günün güzel geçmesi.
  • o da sizi özlüyorsa güzeldir. rüyanıza girer ve sabah mesajıyla uyanır telepatinin varlığına iman edersiniz.
  • hiç görmediğiniz birini özlüyorsanız da ilginçtir.
  • bazen yanınızdadır ama hiç birşey eskisi gibi değildir.o zaman o eski hallerini özlersiniz.
hesabın var mı? giriş yap