• dünyanın en tatlı kimsesidir.
  • ahasuerus un yaveri*.
    (bkz: serseri yahudi)
  • nefret ettiği pembeyi gözüne gözüne soktuğum bana atkı ör diye huysuzlandığım kadın....
  • bir archangel... hatta daha spesifik olmak gerekirse angel of confusion...
  • çok değerli olduğunu anlaması gerek bu kadının.bunu anladığı an hayatı çok çok daha iyi olmaya başlayacak.ben seviyorum bu kadını.deli.....
  • istanbula gidelim diye önce bana gaz veren ben ilk başta yan çizip ertesi gün hadi gidiyoruz dediğimde de ben gelmiyorum diyen...deli...hiperaktif!*çok seviyorum ben bunu.ayrıca da...hiç bir yere ait değilmiş gibi düşünse de yanımda her zaman yeri var....(depresif seni...)
  • deli gibi özlediğim,ayvalıklarda discolarda bile soytarılık yapmaktan geri kalmadığımız,alışveriş arkadaşı,gezme arkadaşı,aman içme yavrum sen.....öyle bi anlatılamayan cinsten dosttur bu kadın..*
  • odasında ev kadını modunda örgü muhabbetlerine girdiğimiz,alışveriş yaparken gözümüz dönüp babamızı tanımadığımız,yanında(ve tabi chichu da bizleyken) sıkı dostlar oynayıp keyiften keyife aktığımız huysuzluğuma alışmış kadın.çok seviyorum kendisini.
  • ev kadını modumdan tamamen sıyrılmış bir gece kuşu modundayken yarınki les sınavını da gözönünde bulundurup hadi bari 11e kadar çıkalım alemlere,iki bira çakalım dediğimde benim çıkasım yok diyen yumicik...uyuşuk..kıl arkadaş..(sinirlendim ben!)
hesabın var mı? giriş yap