889 entry daha
  • ben fenerliyim bu saatten sonra takımımı değiştirmem, ama çocuğum olursa beşiktaşlı olması için elimden geleni yapacağım, geziparkı direnişinizi de anlatacağım.

teşekkürler çarşı!

tanım: çok güzel bir taraftar grubu.
  • bir galatasaray'lı olarak gurur duyduğum taraftar topluluğu ve sivil toplum örgütü..
  • akaretlerde gazin icinde gobek atip sarki soyluyorlar. her gun tarih yaziyorlar. cok net.
  • emniyet kafaya koymus, carsi'dan intikami alabilmek icin tum gucunu kaynagini onlarin uzerine saldi ama su an fenerbahce, galatasaray, bursaspor taraftari bile carsinin yaninda. zaten normal halk hep onlarla birlikte. polis neyle ugrastiginin halen farkinda degil.
  • futbolla ilgim yok. 20 yıl önce takım tutmayı da bırakmıştım.
    ama bugün itibarıyla beşiktaşlıyım. ölene kadar da öyle kalacağım.
    çocuklarımla beraber.
    çarşı sayesinde.
  • yirmi yıl önce futboldaki şiddet nedeniyle takım tutmayı bırakan taraftarlara tekrar forma aldırmıştır.
  • dozeri görünce tüylerimin diken diken olmasına sebep olan topluluk. keşke eskişehir'de değilde orada olabilseydim şu anda.
  • ellerinde şu an çalışır durumda dozer var ve tomaları kovaladılar , toma hareket halinde ilerliyorlar.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/…43845_n.jpg
  • "orada olsaydım ve keşke bir şekilde kendilerine destek verebilseydim" dediğim taraftar grubu.

fenerbahçeliyim ve zamanında bu gruptan pek hoşlanmazdım. umrumda değil. şimdi adamlara kurşun sıkılsa önlerine atlayıp siper olurum. helal olsun size.
1306 entry daha
hesabın var mı? giriş yap