• rüzgar tersten esmeye başladığı zaman bayrağı kapıp en önde marşı söyleyecek olan müdürün marifetidir.
  • ülkemizin bu insanlardan kurtuluşunun 10. yılında da güzel bir marşa ihtiyacı olacak. o zaman kadar 10. yıl marşını söylemeye devam!
  • yaranma çabasına girmişken haddini bir hayli aşmış, 10. yıl marşının içeriğinden ya haberi olmayan, ya da rahatsız olan bürokrat beyanı.

beyan
  • güzel güzel böyle devam.

bu adam dünya ile düz yaşamayacak da arkadaş? ölüp gittiğinde bu tipler acaba ne bok yiyecek? işte asıl merak ettiğim konu bu.

yani sizin artık yediğiniz haltlar ortada, bunların kayıtlarını silemezsiniz .

eee?

zamanı geldiğinde bu yaptıklarınızın cezası kesilmeyecek mi zannediyorsunuz?
  • ideolojik mastürbasyonist laikperestlerin milli marşlarının yasaklanmasıdır!

ohh bee!! milletçe alkışlıyoruz!

nihayet akıllı bir adam!

10. ne yaa!?
    93. ye gelmişiz!
    neyin, nelerin kafasını yaşıyorsunuz!?

şu,
    bayramlarda dahi türk bayrağı yerine geçirilmeye-asılmaya çalışılan (inadına inadına asılan) posterlerini* de; türk bayrağı'na muhalefet etmekten, bayramda türk bayrağı asmamaktan yasaklasalar keşke!
  • bolu beycilik oynuyor bu milli olmayan eğitim müdürü sanırım.
  • adam diyor ki; 10. yıl marşı mı kaldı? 2023'te 100. yıl marşını yazacağız. sonra kendini karşılayan küçük mehter takımına ilgi gösteriyor.

(bkz: osmanlı mı kaldı)
    (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  • onca şeye rağmen milli eğitim bakanının tabi öyle bir bakan varsa , çıkıp hiç bir açıklama yapmaması ne kadar geri kafalı siyasetçiler tarafından yönetildiğimizi gösteriyor , bize de yazık be kardeşim bu kadar cahil toplum bizi aşıyor artık .
  • zülüme uğradık, ibadet etme hakımız yasaklandı, camiler kapatıldı deyip iktidara gelen bir zihniyetin yaptığı zulum bir sonraki iktidara geleceklerin yapacağı zulum için de sebep vermiş olur. şimdi siz çağdaş ve laik eğitim isteyen bir kesimi zorla imam hatip olullarına tıkmaya kalkarsanız o kesim iktidara gelip te imam hatip okulları kapatırsa ne diyeceksiniz. islami siyaset balonu da patladı çoktan. nekadar sıkarsanız sıkın ilk ciddi rakipte silinirsiniz. çok gördü bu ülke kendilerini sonsuz iktidarın sahibi olarak görenleri.
    imam hatip okullarından mezun olan imamlara kadro açmak için onları devlet bürokrasisine doldurdunuz. skolastik düşünce ile yetişen bu adamlar çağdaş eğtim sistemine uyum sağlayamaz. aynı askeri eğitim gören ve rütbe asasına göre itaat ile eğitilen askerlerin eğitim bakanı yapılamayacağı gibi bu adamlar da yapılamaz. manastır eğitimi ile kendisine kesin ve tartışılmaz olan bilgilerle eğitilen bu adamlarda biat esastır. onların kafası bilimsel düşüncelere çalışmaz. okudukları kitaplarda şirk olarak gördükleri eylemleri cezalandırmak kendisine görev sayarlar. kitaplarında dünya düzdür diye yazarsa dünya yuvarlaktır diyen adamları tereddütsüz asar bu adamlar. kendilerini de gram suçlu hissetmezler. onlara cennet vadedilmiştir. bolu milli eğtim bakanının yüzündeki ifade de tam budur. emir aldığı için düşmanına kurşun sıkan askerin yüzündeki ifade de aynıdır.
  • şaşırtmamış karar dır. müdür bey

türk’üz, cumhuriyetin göğsümüz tunç siperi

dizesine takılmıştır.

türklük ,cumhuriyet , siper miper. sakıncalı şeyler bunlar.
hesabın var mı? giriş yap