• sipariş ile bunları bilen 1 kişi alınacaksa anasının ak sütü gibi helal olsun o iş dediğim ilan.
  • -abi ilanı giriyorum hangi yazılım dillerini bilsin?
    -evet.
  • tüm tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışmışlar gibi bir ilan
  • -karışık var mı?
    +var.
    -yükle!
  • programlama böyle bir şey değil lan.

o ilandaki yazanların yarısını, bilmeyi bırak duymadım bile.

aranan insan değildir kanımca. başka bir şey arıyorlar. ne bilmiyorum ama insan değil.
  • alacakları adam bellidir. ama bu kriterlerin hepsini karşılamayacak tabi.

ilanı böyle yazmalarının sebebi gereksiz başvurular olmasın ya da olumsuz cevap vermek kolay olsun diye.
  • o kadar çok iş bilmeyen adam var ki, 50 kişinin işini tek bir kişi yapsın geri kalan yandaşlar yayılabilsin diye verilmiş ilan.
  • ingilizce, almanca, fransızca, ispanyolca, rusça, japonca, çince, arapça, hintçe dillerini aktif şekilde konuşabilen,
    urartuca, anaka, awakatek, mawayana , bella coola dillerine hakim...
  • kabaca 6 ayrı ekibin iş tanımını içeren ilandır. çalıştığım şirkette db admin ekibinde oracle'la postgres'e farklı farklı elemanlar bakıyor. aynı ekipteler ama her birinin uzmanlığı ayrı yani. hani mevzuya uzak olup da bu ilanın neresi garip diye düşünenler varsa belirteyim dedim. yine de bu tip ilanlarda bu yazanların yüzde 90'ının farazi olduğunu düşünüyorum. aynı şirkette bu kadar farklı teknolojileri ufak bir ekiple çekip çeviremezsiniz. o tip bir kültürü, know-how u olan şirket böyle bir ilan vermez.
hesabın var mı? giriş yap