1216 entry daha
  • post-rock badisi lazım.
  • arkadaş arıyorum.

1) düşünce ve fikir üretmek, analiz, çıkarım ve tespitlerde bulunmak
    2) öğretiler, doğrular, gerçekler. yaşamı ve insanı öğrenmeye yönelik, hiçbir okulda verilmeyen ahlaki, manevi ve edebi dersler
    3) hayatın anlamı, hayatın nasıl yaşanması gerekliliği
    4) sanat (oyun, sinema, televizyon, edebiyat, müzik, resim, tablo) (tiyatro ve heykel ile ilgilenmiyorum)
    5) bilgi aktarımı, bilgi alışverişi. çünkü bilgi güçtür.

aradığım şeyler bunlar. bunların sadece bir ya da bir kaçını değil, hepsini birden konuşabileceğim bir kız arıyorum. amacım karşımdaki insanla fiziksel bir şeyden ziyade zihinsel ve duygusal şeyler. birlikte ahlaki, manevi ve edebi olarak, değer üretebileceğim birini arıyorum.

çok spesifik şeyler arıyorum. lütfen bunlar için yeterli zihinsel ve duygusal kapasiteye sahip değilseniz beni rahatsız etmeyin.

telegram
  • "birlikte atomu parçalayabileceğim felsefeci ve iq su 120 üstünde bir kız arıyorum."
    (valla sikmek için değil :) ) hahahaha
    lan şaka mısınız oğlum sikeceksiniz niye adam gibi yazmıyorsunuz. adam sayfalarca yazmış düşünsel zihinsel vs vs, e o zaman erkekle konuş, yok kız olacak. bıdı bıdı bıdı bıdı bir kız arıyorum. ah ulan bu hormonlar ne hale sokuyorsunuz erkekleri. anlamadığım bir tane de kadın yazsın şuraya çirkin, fakir ve akıllı bir erkek arıyorum desin; veya erkekler desin ki herhangi bir cinsten şöyle böyle kaliteli birini arıyorum.
    dürüst olun. adam gibi "ihtiyacım var apla dilenci değilim valla, az bir emeyim sonra bırakacağım" diye yazın bekleyin. hahahhahaha.
  • namaz kılıp zikir çekeceğimiz bir hakbuddy aranmaktadır.

sonu nur ile biten başörtülü hanımlar tercih sebebidir. lokasyon izmir.
  • ordek yakalayip suda yuzdurmek icin kadin duckbuddy aradigim veritabani.
  • exceli sağlam öğretecek bir buddy lütfen
19 entry daha
hesabın var mı? giriş yap