• şahan gökbakar'ın eski işleri içinde en önemli karakterleren biriydi. nereden nereye şahan demek lazım. bülent binbaşın diğer entrylerine bakın bir tane eleştiri yapılmamış.

ete kemiğe bürünmüş bir karakter olsaydı yüzde yüz ergenekondan balyozdan falan içeride olurdu.

-biz böyle iddianamelere, biiz böyle ıslak imzalara pabuç bırakmayız. gel tuncay.. biiz ergenekonuz ergenekon biziz.
  • -ver müzigi
    (omen çalmaya baslar)
    -biiiiiiiiiizz al caponelarin çocuuuguyuzz
    -biiiiiiiiiiizz kastellilerin çocuuuguyuuzzz
    -biiiiiiiiiizz tmsfnin bddknin çocuuuguuyuzz
    -yer miyiz bunlari biz
    -pis herif
    -çik disari çik çiikk
  • "simdi biz bunca yillik televizyoncuyuz..nassil oluyor da * "diye tartismaya baslamasina bayildigim $ahan tiplemesi.
  • nasıl oluyor da ile başlayan ama devamını getiremediği sorular soran ankırmen.
  • saçlarıyla bana jeff murdock'ı anımsatan, masaya yumruğunu vurmasını bilen adam.
  • laf attığı engin jurnal tarafından yılbaşında oldukça ilginç dans ederken çekilmiş videoları gösterilerek rezil edilen karizmatik, reyting meraklısı şahan gökbakar karakteri.. bir bölümde berkut un yanında getirdiği paralarda gözü kalmıştı, gülmekten sandalyeden düşüyordum..
  • omen 'den acaip tırsan karizmatik karakter...
    "evladım! çocuğum! iki kameraman arkadaşınızı geberttim... birini bacağından vurdum ama hâlâ anlamıyorsunuz... çalmayın şu müziği evladım, korkuyorum... mesajı anlamanız için daha ne yapmam lazım?"
    rating uğruna anında saf değiştirebilen bir yapıdadır kendileri...
  • fondaki muzik itibari ile fatih altayli - teke tek programini cagristiran, hal, hareket ve soru sorma tavirlari ile ise okan bayulgeni animsatan harika bir tipleme.
  • (bkz: pis herif)
  • daha programının başında bugün dolu geldim diyerek hem konuklarına hem de kameramanlara "ayağınızı denk alın" mesajı veren tehlikeli adam. kameraman düşmanı..
hesabın var mı? giriş yap