• alınan haberlere göre objektif grubunun kadrosuna dahil olmuş müzisyen.
  • süper insan, yetenekli, iyi kalpli. kör talih te gitar, eyyam da gitar, northern ligths ta klavye, prostanca ta gitar ve de bas, bg experience de ise bas, gitar, klavye calmaktadir
  • bütün telli sazları çalan fakat davulu kesinlikle çalamayan gitarcı kardeşimiz.ayrıca klavye de çalarhatta back vokal bile yapar.ama davul çalamaz
  • kurtalan ekspres'te klavye çalmaktadır kendisi. ki kalvye dışında bilumum müzik aletini de hayvanlar gibi çaldığı camia tarafından onaylanmıştır. gel gelelim on numara bir müzisyen dostudur, on numara bir yardımseverdir.

sağolsundur, varolsundur.
  • barış manço şarkılarının hakkını veren müzisyen.
  • kendisiyle bugün tanıştığım pek şeker, işinin ehli nöroloji doktoru. böyle babacan insanlara ben bayılıyorum ama.

olanları, olabilecekleri teker teker sen sormadan anlatıyor. endişeleriniz varsa onları da gideriyor. keşke tüm doktorlar onun gibi olsa. yolu açık olsun
  • kurtalan ekspres üyesi gitarist, söz yazarı ve besteci.

kendisinin de bir dönem üyesi olduğu eyyam grubunun 2007 tarihli rock makamı albümünde yer alan çok sayıda şarkının sözü ve müziği kendisine aittir: sabahlar olmasın, şehir, dönme bana, bilmem, günaydın, yüz kilo rakı, medet ya, benden sorma. yine aynı albümde yer alan dostlar ve her şey bitmiş'in de besteleri kendisine aittir.
  • çomü eğitim fakültesi'ndeki tam anlamıyla
    atom karınca
  • çomü eğitim fakültesindeki isim için söylüyorum: kendisi hemen her ders ağır siyasi propaganda yapıyor. bol hikaye anlatıp, konuyu bir şekilde döndürüp dolaştırıp akp'nin ne kadar güzel bir parti olduğuna getiriyor. "biz eskiden şöyleydik de şimdi bak ne kadar güzeliz" mealinde, artık 12 yaşında bir çocuğun gülebileceği absürt şeyler...

ben derslere siyasi propaganda dinlemeye gitmiyorum. kendisi çok meraklıysa eğitimden ayrılıp vekil olsun. medyanın hali zaten ortada, 7/24 propaganda yapabilir ordan.
  • kendisinden bir mucize beklediğim, bana bir plak hediye edeceğine söz veren doğru düzgün, efendi, kaliteli bir müzisyen.

bülent üstad... burayı okuyorsan o iki dakika sana emanet.

haftalar sonra gelen edit: bülent üstadım sözünü tuttu ve iki dakika yirmi saniyelik efsane bir şarkı besteledi.
hesabın var mı? giriş yap