• bu isimde bir yazar arkadaşımız varmış hemen kendisini tenzih ederek söyluyorum ama serbest çağrışımın durdurulamaz hiddeti yüzünden bana sikko ifadesini çağrıştıran kelimedir aynı zamanda..her iki kelimenin de kayda değer bir anlamı olmamakla beraber söylenişi cezbeden kelimeler sınıfında severim ikisini de..
  • bir sevgi kelebeği, bir metroseksüel, bir azimli yazar ve bir o kadar da sazan insandır. yol göstericisi firestarter olmazsa * alplerde yolunu kaybedecek bir heidi
  • çakma kunta kinte. mesai saati tanımaz olanından hem de. kinte bile gece yatar falan ne bileyim.
  • muhsin bey zirvesi dönüşü akşam çift katlıda; cekko, firestarter, eldorado, wunsch ve +1'den müteşekkil ekip üyesi. şimdi bu zibidiler (ben hariç tabi !) bir araya gelince otur bakalım hanım hanımcık, ciddi ciddi. nerdeee?! hayat bunlar ya.
    edit: savunma geldi :sen kendin şımarıksın, bizi bahane ediyosun. hıh.!
  • badimdir, kankamdır, kardeşimdir, 4 uzun senedir iş arkadaşımdır, çok uzun zamandır komşummuş iş arkadaşlığı ile komşuluğu keşfetttik, kafa dengidir, çevremdeki herkesten daha çok ve sık gördüğüm birşeyler paylaşabildiğim insandır. bu adam çaktırmadan hayatımda her yere girmiş. ortak zevkler ve işler bizi dostluktan öteye taşımıştır.

entryleri gibi ilginç insandır. günü gününü tutmadığını düşünürsünüz ama yanıldığınızı söyleyebilirim, çünkü kendi içinde tutarlıdır. yaptıklarının, söylediklerinin, yazdıklarının mantıklı açıklaması vardır. sonisphere festival e ilk günden en önlerden bilet alabilen, tatilde gideceği serdar ortaç konserine de ön sıralardan yer ayırtabilen bir tiptir. ama bunun için bile mantıklı açıklaması var. sordum, cevabı aldım oradan biliyorum.

iyi bir insan, iyi bir dost, iyi bir yazardır. bu entry için neden bu kadar bekledim bilmiyorum ama ben daha iyisini yazana kadar, bu adam hakkında söylenebilecek şeyler bunlardır.
  • olaganüstü bir is yapip, ayar verdiklerine farkettirmeden, hatta onlari güldürerek, hatta onlara da yazdirarak, eksisözlügün icine eden tüm mevzulari tekeerr teker 1 baslik altina toplayabilmis yazar.
    (bkz: alternatif eksi sozluk istatistikleri)
    bana her maddede "haaaah, bu da, evet" diye düsündürtmüs, tam kendi kendime "kendisini hiç tanımasam da yüreğimi burkan...cıları nasıl unutursun?" diye sorduğum anda onu da yazdigini farketmemle birlikte "helaaaaaalllolsun beee, süpersin hoca" dedittirmis yazardir. hakkaten helal olsundur, ayarı alanlar aldığının farkında bile değildir ama anlayana süper bir calisma yapilmistir.

edit: bi daha dicem: helaaal olsun beee!
  • 3 haftadır sözlük yapamadığı için tatile girecek zamanı zor bulabilen bir paylaşımcı.

hımm...

aynı zamanda yorgunluk yüzünden kelimeleri birbiriyle karıştırma sorunları çektiğini bir hayli belli ediyor.
  • non-stop çalışan fakat mesai sırasında hiç yorulmayan tek insan. peki neden? çünkü cekko tabiatı gereği kendisinden istenilen herşeye bu ellerle mi diye cevap vermeyi adet edinmiştir.

-cekko lütfen şu yazılımı kaldırır mısın bilgisayardan?
    -bu ellerle mi patron bu ellerle mi

-cekko lütfen şu dosyayı uzatır mısın?
    -bu ellerle mi ayşe ha bu ellerle mi?
  • basketbol hakkındaki entryleriyle dikkat çeken yazar..
  • bu sezon gönülden desteklediği fenerbahçe, arsenal ve son olarak da detroit pistons ın şampiyonluğu kazanmasıyla huzur sahillerinde dolaşır, meltem rüzgarlarıyla serinler, uçan kelebeğe, doğan güneşe, envai çeşit börtü böceğe selam verir yazar olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap