• adam sıralamada arka tekerlerde ses var demedi mi?

sanırım leclerc ti bunu diyip erken pit yapan.

sainz ama düzgün kullanabiliyor aracı. leclerc çok sınırları zorluyor olabilir.
  • burada gelmis oversteer ve understeer muhabbeti yapip leclerc'i gommeye calisiyorlar bak. leclerc kendisi zaten oversteer seven ve suren adam verstappen disinda, neden milletin favorisi zannediyorsun gridde ya da gecen senenin basinda sakir sakir sainz'in eline verip, galibiyetler aliyordu saniyorsun.

sonra sagolsun binotto reiz arabanin anasini aglatti understeer yaptilar resmen ve sonra da sainz'i gecen sene one cikarma politikalari sayesinde leclerc'in de anasini aglattilar. daha bir de gecen sene guya calismalari durdurup bu seneye odaklandik dedi. sonuc ne oldu, araba daha da kotu durumda amk.

sonra gelip burada leclerc sanki oversteer tercih etmiyor ayagi cekmeyin. adama arabayi vermeyi gectim, elindeki araba dokuluyor. ilk yarista motoru patlattilar ucuncu sirada giderken. adamin direkt olarak 15 puani cope gitti, ustune bir de sauide'de ceza yedi, nereden baksan orada da 10 puani yendi grid cezasi yuzunden. ondan sonra monaco'da da sagolsun yaris muhendisi yuzunden 3 sira grid cezasi, ustune bir de dun araba donmuyordu gitti 19. oldu. o cok ovulen consistent denen sainz ancak bu kadar olayin ustune 6 puan onde olabiliyor. ben baska da bir sey demiyorum.
  • (bkz: 2023 ispanya gp) 'den sonra, acaba bu çocuk balon mu diye bir hisse kapılmadım değil.

hakkında yetenekli mi değil mi emin olamadığım pilot.
  • ferrariden bir an önce ayrılması gerekiyor
  • vettel'e ne yapıldıysa leclerc'e de aynısı yapılıyor.

ferrari şaşırtmıyor yani.
  • kendisi ferrari tarafından harcanmış başka bir yetenek daha. elindeki araç olduğunda her seferinde pole koymus adam bir şekilde. sainz sadece 2 kere pole alabilmiş. bu adama gerekli ekipmanı ver yapıyor zaten. ancak olmayanla sainz gibi memur gibi sürmesini beklemeyin. bu adam katıldığı her şampiyonada en önlerde yarışmış şampiyon olmuş. sainz kadar tecrübeli değil ve mantıklı da değil. artık başarılı olacağını düşünmüyorum. o ferrari koltuğundan ne efsaneler döndü eli bomboş leclerc de bunlardan biri olacak sadece. geçen sene aynı pistte 11 saniye öndeyken(motoru patlamasa kazanacaktı) bu sene sonuncu oluyorsan sorunu pilotta arayamıyorum. sainz eşeği geçen sene takım arkadaşından aynı pistte 0.6 saniye yemedi mi? ne oldu skiller yer mi değiştirdi. geçen sene de 5. gidiyordu hamiltonun araçta problem oldu da 4. oldu. yine dümdüz sürdü 5. oldu. f1 bu kadar karışık bir spor değil kim hızlıysa o sürüyor aga bi sene o bi sene bu olmuyor.

teknik ekleme:
    ferrari aracında ciddi sorunlar olduğunu düşünüyorum şöyle ki araç setup olarak sıcaklık rüzgar değişen koşullara göre çok dar bir yerlerde aerodinamik olarak varlık gösterebiliyor muhtemelen. ferrari'nin bu durumda cidden çalıştırabilirse hızlı bir aracı olduğunu düşünüyordum. ancak her hafta tüm takımlar alpine özellikle aracını daha iyi anlıyor farkı kapatıyor. ferrari aracını anlayamıyor ve anlayamadığı gibi şimdi de başka bir yöne doğru gidiyor. fazla zamanları kalmadı bu gidişle 5. sıraya doğru inecekler.
  • cucuklarimin babasi.. isalla bea.. the innocence is goooone..

biraz da spor.. ben sadece onun icin izlicem ehehehh..
  • 2023 kanada gp'de de q2'de elenmiş olan aşırı über yetenekli efsane büyük pilot.

bir diğer eşşek için:

(bkz: sergio perez)
  • bu çocuk daha 25 yaşında. ve takım içindeki italyan beceriksizliği ile ispanyol kulisi altında eziliyor gibi görünüyor. on yıl sonra geriye dönüp baktığında ve bugünleri hatırladığında vermediği tepkilere, yapmadığı protestolara, koymadığı postalara üzülecek. hak ettiği yerde değil. hak ettiği saygıyı görüyor gibi görünmüyor. umarım önümüzdeki yıldan itibaren şartlar değişir de bu yazdıklarım boş bir kehanet olarak kalır.
  • konuş be yiğidom, yeter bugüne kadar sustuğun.

görsel

tanım: takımının bir türlü güvenmediği pilot.
hesabın var mı? giriş yap