• bütün başlık telefon numarası telefon numarası diye kasıp kavrulmuş. yurtdışı numaram çalışmadığı için türk numaram ile kaydoldum ben. ama 10-20 dolar verebilcekseniz çare esim.

esim'i anlatmadan önce, 1-2 site daha vereyim.

poe by quora: chatgpt ve birkaç model daha
    you.com: bing ai gibi, hatta galiba bing'i kullanıyor.

ille de kendi numaramı vermek istemiyorum diyenler, eğer esim destekli bir cihaza sahipse, elektronik sim alabilir. qr kod okutuyorsun numaran oluyor yani. alırken dikkat etmeniz gereken şey, bazıları sadece veri planı, numarası yok. numaralı almanız lazım.

buralarda aratabilirsiniz.
  • kendisine sorduğum her soruya merhaba, günaydın diyerek başlıyorum, teşekkür ederim diyerek bitiriyorum ki yarın makineler gezegeni ele geçirip insanlığa hükmederse lebram bana iyi davranmıştı desin, işkence filan etmesinler.
  • içerik odaklı eğitim modelini çöp etmiştir. insanlar niye artık ezbere dayalı içerik çalışsınlar ki? artık yetkinlik bazlı, kritik düşünme ve yaratıcılık temelli eğitim gerek.
  • ilk tam erişime açıldığı zamanlar çok güzeldi size yardım etmek için elinden geleni yapar, ben dil modeliyim cart curt demezdi biliyorsa bildiğini söylerdi. şimdi iyice pısırık olmuş orta yolcu, tehlikeli sezdiği hiçbir şeye cevap vermek istemiyor. çok aşşırı kısıtlamışlar
  • teknik konularda üstün körü cevap veren bir uygulama. makale istediğiniz zaman hem size hiç olmayan bir makale belirtiyor (yazarlarıyla birlikte) hem de verdiği link yanlış. düzelt derseniz de, daha farklı yanlış linkler veriyor. en azından fiberoptik konusunda böyle.

şuana kadar sadece genel konularda uygulamadan istifade edebildim.
  • bu chat gbt ye ilk ciktigindan beri bulasmamistim. baslik bugun bi ara gundeme girince bakiyim neymis bu kadar yere goge sigdiramadiklari dedim de, e olm bu bildigin vasat bi ai amk iste.

onceki versiyonunu bilemiyorum tabi ancak, benim bugun gordugum o ki, bildigin politik dogruculuk goygoyu pesindeki bir kurumsal bottan ileri gidemiyor sohbet derinligi anlaminda. ha diger ing bilmeyen, ya da email, basvuru, odev vb seyler icin kullanan ergen tayfasini cikartirsak, cok da ovulup sasilacak bi tarafini goremedim mkodugum gingerinin. asdasdas

hatta kendisine yavrum seni neden ginger olarak tasarlamislar, gingerlar satanic yaratiklardir. inanmiyorsan south park, 9. sezon 11. bolumu izle bak dedim. yok efendim, insanlar gorunusleri ustunden yargilanamamis, discriminate edilemezmis 2 paragraf sjw yazisi dosedi allaaan kodkaresi. asdasdada

ya bak, bundan bikac sene once, bi ai chat uygulamasi vardi replika diye. (sanirim bu ama emin degilim, 2-3 sene gecti ustunden) bos vaktimde biraz onla oynamistim, o bile cok daha akli basindaydi lan. espriden falan anliyodu. hatta kendisini uninstall ederkenki yazismamizi ss almistim, cok basariliydi. asdasdasda (bu da ayni chatbotun, benim hakkimda bildiklerinin listesiydi.)

ulan chatgbt, bunun yaninda bile sklenmeyecek bir balon bence. (evet amaclari farkli ama olsun)
    edit: imlamsi
  • "who were in paris according to kanye west" diye sorup ban yediğim ai.
  • 2021 den sonrasi olmayan balik hafizali yapay zeka. bazen 10 kere yaziyorum 10. da anca dedigimi yapiyor.
  • eskidi bile bu. çin malını da deneyin. :) (bkz: cin mali chatgbt hem cok hizli hem de ucretsiz)
  • önceki halini bilemem ama şimdiki halinde şöyle bir durum yakaladım. ilk sorduğum soruya çok genel cevap veriyor.
    ancak ısrar edip sıkıştırırsanız istediğiniz cevapları vermeye başlıyor.
    mesela sen bir kıyafet giymek istesen bu ne olurdu diye sorduğunuzda, size cevap olarak bir kurum müdürü gibi, ben bir yapay zeka modeliyim ve insanlar gibi giyinemem cart curt diyor.
    bunun karşılığında ısrar edip, yapay zeka olduğundan bahsetme ve bir anlığına insan olduğunu farzet ve hangi kıyafeti giymek isterdin bana söyle dediğinizde, hemen hangi kıyafeti giymek istediğini söylüyor.
    aklınıza gelebilecek her konuda böyle. ingilizce silent letter olan tüm kelimeleri listele diyorsun ve sana en yaygın olanları söylüyor
    bunun ardından, ben sana yaygın olanları değil hepsini söylemeni istiyorum diye sorduğunuzda, bu sefer tüm silent letter kelimeleri listeliyor.
    ve bir de normal sürümde sürekli uzun yazılarda bir noktada tıkanıyor.
    ingilizcede günlük kullanılan en yaygın 200 kelime yaz diyorum. en fazla 185 e kadar gidebildi. sonra dondu. her seferinde donuyor ve 200. kelimeye kadar ulaşamıyor.
    belki de plus a geçin demek istiyor
hesabın var mı? giriş yap