• sevgili hemcinslerim; 6 ay sabır, saçlarınızı uzatın... zaten çirkinsiniz amk. çirkinliğinize çirkinlik kattıktan sonra o saçları bir güzel kestirin... emin olun sizi yakışıklı bulacak kadınlar çıkacaktır.
  • çirkin kızlara bir şans verin. bi kerecik...
  • universitede boyle bir cocuk vardi. sasi gozlu, koca burunlu ve dislekti, yine de saclari o kadar guzel ve o kadar ozguvenli bir durusu vardi ki bir de iyi giyinirdi. kantinde her gorusumde kendimi ondan alamazdim ki fena da sayilmazdim universitede. lakin su an adini hatirlayamadigim bu arkadas bana hiiic yuz vermedi. siz boyle olun cirkin arkadaslarim ki bence cirkin insan yoktur, gulumseyen herkes cok guzeldir.

zoge: kendi kendime yasadigim kucuk bir ask hikayesi yuzunden zamanin otesine gitmisim. cirkin erkeklerin gotunun kalkik oldugunu da bir kez daha ogrendim.
  • birisi size ilgi gösterdiğinde kendinizi don juan sanmayın. aynısını çirkin hatunlara da tavsiye olarak söyleyebilirim. bugüne kadar çirkin olduğu için bir hatundan soğumuşluğum vakıf olmadı. ama götü kalkık olduğu zaman dünya güzeli olsa yüzüne bakmam...
  • "quasimodo bile esmeralda ile beraber oldu. umudunu yitirme genç, yola devam"

gibi genelde boş umut içeren tavsiyelerdir.

(bkz: notre dame'ın kamburu)
  • çirkin erkek yoktur, sap erkek vardır.kezban da olsa bi sevgili yapın. en taş hatunların bile ilgisini çekiyorsunuz. *
  • şimdi bu "zengin olun, kas yapın" filan bunlara hiç gelmeyin bi kere. yok öyle bişey. yani ben anlamıyorum bu erkeklerdeki "hatunlar parayı sever" düşüncesini. senin ilgi görmemenin sebebi orta ya da düşük gelirli olman değil canım, muhtemelen bu gayet normal durumunun yanında bi takım başka andavallıkların vardır. kas konusuna gelince, ben hayatımda hiç bi kız görmedim ki gidip o balon gibi kasları olan erkeklere "uff çok çekici" desin. hayır, fit olmak başka bişey ama hiç birimiz robocopla takılmak istemiyoruz emin olabilirsiniz. neyse gelelim mevzuya. çirkin erkek sana tavsiyem, çevrene iyi bak. biraz kendini geliştir bi takım konularda, hem çirkin hem cahilsen hiç çekilmezsin. bi de kompleksli olma ne var allah aşkına hangimiz dünya güzeliyiz burda? her lafın altından mana çıkarma, her şeye trip atma ** biraz rahat ol. azcık da giyimine kuşamına dikkat et işte o paçoz ayak bileğine kadar inen bermudaları at bi dolabından. zaten siz erkeklerde sakal diye bişey var ki çoğu kimselerde yarattığı mucizeleri aklın almaz. bi dene bakalım sakal bırakmayı bişeyler olur belki. paraymış pulmuş, kasmış adonismiş geç bunları, hepimiz ortalama hayatlar yaşıyoruz ben biliyorum ki hiç bi zaman bi rafael nadal ile takılamıycam sen de adriana lima ile takılamıycağını bildiğine göre sorun yok...
  • bir bayan olarak.bu zamanda! çirkin olsun benim olsun diyorum arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap