• bulaşmayın bunlara, bulaştıysanız da sonuna kadar gidin bari, hiçbir şey yapamayacaksanız da polis çağırın en azından. bir iki ay kadar önce izmir efes oteli'nin oralarda bekliyorum, bir adam geldi, park etmeye uğraşıyor arabasını, bunlardan biri salça oldu hemen adama, "gel gel" yapıyor. adam park etti, indi arabasından, değnekçinin iki katı, insan irisi bir abimiz. değnekçiye "ne var ne istiyorsun" diye posta koyacak oldu, değnekçi sokuldu yanına ve "seni istiyorum" dedi. dondu kaldı adam, "bir göt oluş bu kadar ani, bu kadar acımasız olmamalıydı" diye fısıldadı o anda tüm evren. hadi bakalım şimdi, sen soktun sen çıkar. dövsen dövülmez, sümük gibi herif zaten belli, takacak götüne tornavidayı anten gibi gezeceksin sonra, arabayı bırakıp gitsen soyut çalışacak adam arabanın üstünde, e ne yapacakksın? mecbur barıştı adam hemen, verdi parayı. lan bari çek arabanı ordan başka yere bırak, ya da ara polisi, şikayet et. ya da baştan ver şu parayı bari be yiğidim, sanki adam "seni istiyorum" diyince hoşuna gitmiş de bahşiş atmışsın gibi oldu böyle olunca.
  • lavuk insanlar. park yeri buldugunuzu zannedip mutlu oldugunuz anlarda, "hosgeldin abi" diyip, kapiyi acan daha sonra da utanmazca aynayi ice dogru buken tipler.
  • piknik yapmak istediğiniz de yanınızda biterler para istemek için..."ne parası lan,allaan taşı toprağı" diye üstüne yürüdüünüzde göz açıp kapayana kadar ondört kişi olurlar.(bkz: bölünerek çoğalmak),(bkz: çağırarak çoğalmak),(bkz: kavgaya adam toplamak)
  • şerefsiz, kan emici, insan bile denemeyecek yaratıklardır. dün itibariyle bunlardan birinden şikayetçi oldum, benden para istedi diye. polis merkeze götürdü ikimizi de, ifade verdik, sonra ben karakoldan ayrıldım. o şerefsize ne oldu bilmiyorum şimdilik, ama mahkemede hesaplaşacağız onunla!
    eğer hesaplaşamazsak bu entry'nin gideceği yer için (bkz: vatandaşın yargıya ve adalete güvenini azaltmak)
  • dün akşam nişantaşı'nda park edip tam inecekken arabanın kapısında biten hırlı hırsız kılıklı adam. kapıyı açmaya yeltendi ancak kilitli olduğu için başaramadı. tam bu esnada yoldan geçen bir trafik ekibi tarafından enselendi* ve bizim şaşkın bakışlarımız* arasında götürüldü. yürü be!
    ama bunun bağdat caddesi var, kadıköy'ü var, ataköy'ü var.. hani nerde ekip edevat?
  • işlek caddelerdeki kaldırımları parselleyen,birlikten kuvvet doğar sözünü dustur edinmiş, ancak 3-5 i bir araya geldiklerinde adam olan çapulcular sürüsü. tv'de görünce yine sinirlerimi oynatmış kan emici, sülük, toplum bireyleri.
    (bkz: otopark mafyası)
  • beşiktaş belediyesinin, resmi otoparkı tırstıkları için kapatmalarına sebep veren mafya bozuntusu leş insan sürüsü
  • sokaklarda park eden arabalardan otoparkmış gibi para alan kişilere halk arasında verilen isim.. lakin kuştepe bilgi üniversitesi civarlarında, ortaköy gibi park sorunu olan yerlerde bu gibi kişilere rastlanmaktadır..
  • bi de dolmus duraklarinda duduk calanlar var,sira sende babinda..onlarada degnekci denior zannimca..
  • evinden her çıktığında üzerine benzin döküp çakmağı göstererek pişkince bir surat ifadesi ile "eğer 5 milyon vermezsen seni yakarım" denmesi gereken, küfredilmeyi dahi haketmeyen varlıklar.
hesabın var mı? giriş yap