2187 entry daha
  • (bkz: guilty pleasure)

uzun zamandır keyif alarak dinleyeceğim şarkı yapmıyordu. hele albümden önce çıkardığı son şarkı tam fecaatti. karıştırıcam o uykularını ne ya? şunu çıkaracağıma hiç çıkarmazdım ben olsam. sarhoşken bile dans etmem bu şarkıda. sıfır keyif sıfır.

izler kalır izler kalırsın ne allasen sinan akçıl'a dava falan aç o berbat sözler için. o da iyice bozdu zaten hiç girmiyorum bile son yaptıklarından sonra.

neyse sonunda dön gece olmadan çıkmış da bi tık eskilere döndüm dinlerken. derya uluğ yazmış bunu da. nakarata kadarki kısmı ve nakaratın da bir kısmını özensiz bulsam da şarkı akıyor.

sarıla sarıla uyuyup eski günlerin hakkını verelim yerine bile eskisi gibi diye girip bir şey uydurulabilirdi sanki ya.
    ya da dön gece olmadan
    girelim son kez günahlara dedikten sonra daha kafiyeli bitirilemez miydi yani. sadece orası akıyor.

müzik de çok özensiz. basmışlar sıradan saçma bir şeyi müzik diye. üşenmedim baktım emrah karakuyu yapmış onu da. aleynaya güzel güzel yapıyordun demet'e niye böyle müzik yaptın(swh)?

ha bunlar benim kendime kahvaltı hazırlarken zıplayarak dans etmemi engelledi mi hayır ama demet akalın deyince benim aklıma halâ sebebim şarkısı falan geldiğinden bunlarla yetinmek canımı sıkıyor.

neyse sakinim. dön gece olmadan fena değil. ersay üner'den de almış bir tane ama daha dinlemedim. ersay üner'in de duysundan sonra aman aman şarkısını dinleyemedim zaten bir o çarpıp geçmişti.

umarım berbat şarkı sözleri alıp şarkı yapmayı bırakır da daha eskiler gibi çıkarır. bana ara ara dudaklarını yuvarlayarak şarkı söylediği kliplerini izleme isteği geliyor çünkü. şu an piyasada ciddi bir eski sevgiliye gönderme yapılacak demet akalın şarkısı eksiği var çünkü.

izler kalır izler kalırsın da demeyelim ya :d yazarken sinirlerim bozuldu(swh).

neyse gidip şu dön gece olmadanı dinleyeyim de alternatif söz yazayım ona kafamda. kız ben daha iyisini yazarım ya. bir iki sözünü yazdır ver en azından kafiyeli uydururum. millet sevgilisinden ayrılamıyor senin yüzünden. atarlı giderli şarkı istiyorum amerikan başkanı dahil herkesi devreye mi sokarsın napıyorsan yap artık(swh).

görsel

youtube yorumlarının da nabzını tutuyorum yalnız değilmişim. of çıkıp yürüyeyim hemen. türkçe pop gazı diye bir şey var valla at gibi yürütüyor tüngüte tüngüte.
hesabın var mı? giriş yap