• olabildiğince kronolojik biyografisi şu şekildedir:

havaalanında paspasçı iken boyu birden fırlar.
    basketbola merak sarar.
    detroit pistons tarafından draft edilir.
    detroit ile şampiyon olur.
    detroit ile şampiyon olur.
    san antonio spurs'a transfer olur.
    saçını envayi renge boyamaya başlar.
    intihar etmek için girdiği park halindeki arabasında elinde silahla uyuyakalır
    chicago bulls'a transfer olur.
    madonna ile yatar.
    chicago ile şampiyon olur.
    chicago ile şampiyon olur.
    hakeme kafa atar 9 maç ceza alır.
    kameramanın taşşaklarına tekme atar baya maç ceza alır.
    artis olur, van damme ile film çevirir.
    carmen electra ile yatar.
    hulk hogan'la takım olup karl malone & diamond dallas page takmını döver (finallerin ortasında)
    chicago ile şampiyon olur
    los angeles lakers'a transfer olur.
    dallas mavericks'e transfer olur, 12 maç oynar.
    meksika, finlandiya, ingiltere gibi abidik gubidik liglerde 1-2 maç oynar
    hall of fame'e seçilir
    barış elçisi olur, kuzey kore'de kim jon-un ile istişarede bulunur

ha bi sefer de üçlük soktuydu utah-chicago finallerinde.
  • hakkındaki hoş bir fıkra:

dennis rodman bardan kaldırdığı bir hatunla sevişecekmiş.

üstlerini çıkardıktan sonra kadın bakmış adamın her tarafı dövme.

foreplay olayı bitip sevişme başlayacağı sırada, kadın rodman' ın penisinin üzerindeki dövmeyi görünce basmış yaygarayı:

" ben seninle yatmam; aids yazıyor burada! "

rodman gayet sakin:

" merak etme bebeğim; o birazdan adidas olucak.. " *
  • neden basketbol oynuyosun sorusuna kisa ve öz olarak; ''basketbolda siyah bir oyuncunun beyaz bir oyuncunun kicina tekme atma özgürlügünü vermesini seviyorum'' cevabini vermi$ ki$idir.
  • socrates mayıs sayısından;

"1996 yılıydı, bir gece vegas'ta zar atıyordum. gecenin bir körüydü ve beni aradı*. 'şu saatte benden ne istiyor olabilirsin ki?' dedim. o da 'gelmen lazım, ben hazırım, çok hazırım' dedi. masada 100 bin dolar bıraktım, özel bir uçak tuttum, new york'a, yanına gittim, ne yapmam gerekiyorsa onu yaptım, sonra aynı uçakla geri dönüp zar atmaya devam ettim. ben o sıralar, nasıl diyeyim, muhteşemdim* ... madonna'yla takılıyordum ama dürüst olmak gerekirse yaptığı müzik berbattı. yatakta bir akrobat değildi ama ölü bir balık da sayılmazdı .."

kahkaha attım amk.
  • carmen electra ile evlenip, ertesi gün "boşanmak istiyorum, dün gece sarhoştum" diye ortaya çikan insan... zannetmiyorum ki aralarinda bir "evlenmeden olmaz" muhabbeti geçmiş olsun...
  • bi nba stari derki bu adami oyundan sogutmak istiyorsaniz, biraz sayi atmasini saglayin, o zaman gotu kalkar siktir eder ribandu blogu.
  • nba in en renkli elemaniydi. tadi tuzuydu. sut atamaz basket oynayamazdi. cok iyi savunma yapar ziplaya ziplaya hücuma giderdi top eline gelmezdi bi sette ama hücum ribaund u alirdi cok iyi. bi kere grant hill in üzerinden üclük atmisti direk oha felan olmustuk. bi macta stockton in kicina tekme atmisti. söyle ayak iciyle plase koymustu cok iyi yapmisti cok yakismisti rodman a ve stockton a.
    carmen electra ve madonna gibi ünlü simalara kaymisligi vardi. hatta madonna nin "rodman la yattiktan sonra daha önce hicbi erkekle yatmadigmi anladim" gibi bi demeci vardi. oha demistik ne yapiyo acaba demistik sonra madonna nin ayni seyleri guy ritchie ile evlendikten sonra guy ritchie icin de söyledigini gördükten sonra madonna nin olayi bu hoca demistik.
  • vakt-i zamanında 3 tane 3 sayılık atışı 1,5 dakikadan az bir süre içinde arka arkaya yağlamışlığı vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=crkupztt8ok

edit: monomakhos ölü linki tazelememde yardımcı oldu sağolsun.
  • yanındaki kadın kendisine oral seks yaparken, spor-basketbol muhabbeti yapmak üzere bir radyoyu arayıp canlı yayına bağlanmış, bir iki kelamın ardından orada telefonun ucunda acayip birşeyler döndüğü anlaşılınca da sonunda olayı kendi bizzat açıklamıştır. yani yaşananlar bir iddia değil. (bu arada radyocunun kızı telefona istemesi ve yaşanan kahve muhabbeti süper. radyocu, kızın "black coffee" cevabını vermesini bekliyor, verse müthiş bir espri olacak ama yok kız fazla konuşmadan işine devam ediyor.)

http://www.huffingtonpost.com/…oral-s_n_787763.html adresindeki ses kaydı dinlendiğinde de anlaşılacağı üzere, adam alıştığımız, kendisinden beklediğimiz gibi yine neşeli kahkahalar atıyor, yine uçuk, yine çatlak. kız bana acayip şeyler yapıyor diyor, wooha'lar, woow'lar derken sonunda "sansürleyerek söylüyorum, bişey emiyor işte" diyerek olaya noktayı koyuyor. yine dünyanın en rahat en geniş adamı edasıyla... bayılıyorum bu tavrına. dibine kadar muhalif, dibine kadar canımın her istediğini yaparım'cı, keyfimin kahyası mısın'cı. bize verilen ve hızla akıp geçerken geri dönüş şansımızın olmadığı bu soktuğumun hayatında keyfi gönlü ne istiyorsa düşünmeden yapıyor, canı saçını yeşile boyatmak istediğinde de böyle, travesti gibi giyinip davetlere katılmak istediğinde de böyle, oral seks yaptırırken radyoyu aramak istediğinde de böyle. paşa gönlü istiyor ve yapıyor işte. belki de olması gereken budur, kimbilir.
  • 1998 doğu konferansı finallerinin yedinci ve son maçı
    chicago bulls, indiana pacers'ı ağırlıyor.
    dördüncü periyodun başları.
    dennis rodman beşinci faulünü yapıyor.
    kamera, kenarda otura micheal jordan'ı gösteriyor tam bu anda ve jordan'ın ağzından bir kelime dökülüyor:
    -fuck..
hesabın var mı? giriş yap