• zalım reji diye de geçer.. aslında tam sözlükçü tipi var. aslında daha da iyi..hatta diyebilirim ki kelime oyunu hayranı bayan sözlük yazarları sadece ihsan varol'a değil devrim doğan'a da güvenle yazılabilirler, pişman olmayacaklardır. boylu poslu yakışıklı, efendi çocuk allah için..hadi bakim, çalışın

(bkz: bu kıyağımı unutma)
  • beşiktaş denince aklıma gelen ilk isimdir..çok fanatiktir çoook sorma sözlük..bir galatasaraylı olarak bugün, bu arkadaşa entry girmem de ilginçtir, neysee.*

kelime oyununun yarışmacı koordinatörüdür..yarışmacılarla sohbetleri iyidir, 40 yıllık kankadır sanki..yanınıza gelince ortamı yadırgamazsınız..işini gerçekten severek ve iyi yapan, sevilesi, şükela adamdır.

edit : anitibariyle benden beşiktaş forması istemiştir..devrim bey'e alınabilecek en anlamlı ve mübarek hediye budur zaten..

devrim bey, devrim bey.. beşiktaş formanı alırım ama sen de beni beşiktaş maçına götür..tamam mı ?
  • beşiktaş dışında hiç kimseyi ve hiçbir şeyi sevmeyen şahıstır..

kelime oyunu'da dahil.. *
  • sesiyle karizmasıyla on numara insan gizlemediği çocukluğu gururla taşıdığı beşiktaşlılıkla benide yanında maça götürmesini cok istediğim harika kişilik.
  • super kafa bir adam! yerinizi ogrendik, bjk maclarinda bascaz mekaninizi ^^
  • kendisiyle sağolsun dün bol bol sohbet etme fırsatı bulduk.

delikanlı bir arkadaş, sıkı beşiktaşlı.

şu yavşak medya ortamında karakterinden ve erkekliğinden ödün vermemiş.

sohbeti süper, düşünceleri bizim gibi.

ev sahipliği ve iş becerisi yüksek.

valla adresini verdi, kısmetse o meyhanede bir gün beraber içicez.

e bi de bizim oralardan da kız alacakmış, daha nolsun :)
  • bol bol olmasa da az bir sohbet edebildik kendisiyle. oldukça samimi ve insanı rahatlatan tavrı ve sanırım komşu iki şehir memleketten olmamız vesilesiyle kanımın kolay ısındığı bir güzel insan.
    kelime oyununa katılmadan önce de sıkça adını duymuştum aslında ve artık kendisini tanıdığım için de ayrıca memnuniyetlerimi eklemek isterim.
    böyle güzel insanların hep yolu açık olsundur.
  • karizmatik bir bey.
  • az önce kendisini kelime oyunu yarışması kulisinde tanıdığım güzel insan. yarışma koordinatörlüğü vasfını on numara yürüten adam. ali ihsan ile birlikte üçlü selfie mide layıkıyla çektim.
hesabın var mı? giriş yap