• alkollü içki üretiminin devlet tekelinden çıkmasından sonra, önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesi beklenen özel teşebbüs imalatı rakı.
    büyük olasılıkla, "reji idaresinden bu yana yasal olarak üretilen ve satılan ilk özel teşebbüs mamülü rakı" unvanını da kazanacak böylece.
    üretici firma yetkililerine ise söyleyeceğimiz şudur:"kaliteli bir rakı üreteceğinize dair beslediğimiz umut çok büyüktür. öte taraftan, fiyat politikası açısından sürümden kazanmaya da önem vermeniz, kalbimizde kuracağınız olası tahtın sağlamlığı ve bekası açısından fevkalade ehemmiyet arzetmektedir."
  • acilmamis kara efe sisesinin icinden yuzen sinek ile ilgili kimseye ulasamadigim raki markasi. nasil bir ortamda uretiliyorsa artik, guvenli olsun diye bilyeli kapak yapip icine sinek girebilen bir uretim bandina sahipler sanirim.

boyle bir durumda musterinin pesinde kosmalari gerekirken hic bir sekilde ulasilamiyorlar kendilerine; ne e-mail ile ne telefon ile...

bir izmirli olarak icim el vermese de, icinde sinek yuzen o sise dikkate alinmadigi surece heryerde kotuleyecegi bir marka olarak kalacak...
  • yeşil şişelisinde ouzo plomari olduğuna inandığım rakı. *
  • içildiğinde, noktalama işareti kullanımında aksamalara yol açtığı belirtilen, cahil rakısı.
  • güzel bi rakıdır, içimi rahattır. fiyatı da bütçeyi kasmaz. bende pek başağrısı da yapmaz..
  • boğaziçi diye bir marka çıkarmış. migros'da satılıyor. bu gün itibariyle 70'liğini 81,50 tl'ye aldım. bir de güzel çıkarsa deymesin yağlı boya. tadına baktıktan sonra editleyip naçizane görüşlerimi sizlere aksettiririm.

deneme sonrası edit: güzel rakı ama atla deve değil. daha doygun bir lezzet beklerdim dürüst olmak gerekirse. ilk tercih olmasa da kesinlikle alınıp içilebilecek bir rakı. ama dediğim gibi: fazla beklentiye girmemekte fayda var. tabi benim bu dediklerim yaş üzüm için geçerli. diğeri belki daha iyidir. bilemiyorum altan.
  • efe gold beni rakıyla barıştıran hatta aşık eden rakıdır. yanında da şalgam mis.
  • bugünkü gazete reklamıyla gene gülümsetmeyi başarmıştır.

"ahtapot seçimini yaptı"
  • an itibariyle uretenlerin eline saglik demek istedigim raki.
    cok sahane be.
    yarasiiiinnnn

edit aylar once icip begenmemisim bunu ben bi de entry yazmisim haha. kendi kendimi yalanlamisim.
    e ama olsun degisebiliyor demek ki zevkler.
  • http://www.eferaki.com/video.asp bölümünden hazırladıkları muhteşem reklam görülebilir ve bir kat fazla saygı duyulabilir.. o ne güzel şeydir öyle..
hesabın var mı? giriş yap