• 24 saat sonra hapsi boylaması garanti olacak siyasi kişilik.
    yazgı bir insana bir defa gelir. kendisine de aralık 2022'de geldi hatta yetmedi,inandığı tanrısı ona mart 2023'te bir defa daha şans verdi.

akşener ile beraber o gün adaylığını ilan etse hiç kimse önünde duramayacaktı.tayyip'i eze eze yenecek ve tarih yazacaktı.şimdi ise kaybetme uzmanı dedenin peşine takılıp,kaybedip üstüne de hapis cezası yiyerek siyasetten silinecektir.

eh,vatani görevi seni çağırırsa "istemem" demeyeceksin,iki elin kanlı da olsa yapacaksın.yoksa sonun böyle olur.gençlere ders olsun,sakın ola kendinizi başkalarına bağlamayın.
  • saatlerce konussa dinlerim.

(bkz: guzel insan)
  • bayağıdır "aramızda kalsın" demeyen başarısız sahne sanatçısı
  • istanbul senden memnun başkan
  • meydanlarda muharrem ince'yi yuhalatan loser. yarin aksam saat 9 gibi kk'nin kaybettigi kesinlestikten sonra belediyede kalan 10 ayinda park ve bahce isleriyle ilgilenip, gorevini daha iyi bir adaya deveredecektir.
  • istanbul seçimlerini şimdiden kaybettiğinin farkında olan yarından itibaren mezhepçi kemal ile chp başkanlığı için yarışacak sahıs. peki kemal alevi olmayan birini yerine ister mi? tabiki hayır. hiç bir halta yaramayan yaptıklarını başka partililer yapsa dalga konusu olacak şahıs. kısacası sosyal medya belediyecisi.
  • seçimden önce ''ben bu seçimin en çalışkan neferi olacağım'' diyordu.

o zamanlar aday olma ihtimali vardı, her programda aday olacak mısınız sorusu geliyordu o da aday olmasam bile diyerek bu cevabı veriyordu.

açıkcası o zaman izleyenler bunun siyasi bir cevap olduğunu düşünüyordu.

süreç geldi, aday yapılmadı lakin söz verdiği gibi sürecin en çalışkan neferi oldu.

2.5 ayda 101 mitingle dünya siyaset tarihine geçti.

ben senden razıyım ekrem başkan.

kemal bey kazanamayınca saldırılacak ilk isim olacaktır, belediye başkanlığından alınabilir işte o zaman istanbul en büyük sınavını verecek.

istanbul halkı için kader günü olacak seçtikleri başkana sahip çıkacaklar mı? umarım hiç yaşanmasına gerek kalmaz.
  • bu adamdaki karizma akp'lilerin hiçbirinde yok. adamın her yerinden karizma akıyor.
  • bugün kendisinin üsküdar'daki mitingine katıldım. kendisi aday olsa oy verirdim ama kemal kılıçdaroğlu'na bu seçimde oy vermeyeceğim. seneye yine sen aday olursan sana veririm ekrem abim ve 2028 seçimlerinde kemal amcama yine oy verebilirim.
  • kılıçdaroğlu aslında ekrem imamoğlunun yanında durmayarak kaybetti ama bunun farkında bile değil eğer davada ceza aldığından yanında olup da halkı bu hukuksuzluğa inandırabilseydi her şey çok farklı olurdu...
hesabın var mı? giriş yap