3050 entry daha
  • hayatla ilgili çok çarpıcı keşiflerim var. biraz üşengeçlikten, biraz da henüz kafamda toparlayamadığımdan asla dile getirmedim. ya da belki kendime saklayıp, her zaman kimsenin bilmediği şeyleri biliyormuş özgüveniyle yaşamak istediğimdendir.
  • ajdar ve ona ithaf edilen espriler asla komik olmadı ve olmayacak. şu düzenin dışına çıkan ve göze batan, akabinde medyanın periyodik olarak gösterdiği isimler üzerinden yapılan eğlenceler, espriler, güldürüler anlatamayacağım kadar soğuk gelmiştir. çikita muz klibi maldı ama asla komik değildi. işiniz mi yok lan?
  • boşu boşuna ya$ıyorum. ne yaptıgımı bilmeden, okula gidip gelerek. an itibariyle gelirim yok. sikeyim böyle hayatı. yüksek dozlarda içki içip karakteri masaya bırakasım var.
  • yaptığım hiçbir planı gerçekleştiremiyorum son üç aydır.. hayatımın sanıyorum en şanssız dönemindeyim.. ben de akışına bıraktım, bir sonraki günü bırak, birkaç saat sonrası için bile plan yapmıyorum artık...
    bir şeylerin yoluna girmesine çok ihtiyacım var... ama sanırım bunun için bile plan yapmam gerek.. fena halde kısır döngüdeyim..
    bir de bu üzüm çekirdeği - mürdüm erikli çay ne kadar güzel yea, şarap niyetine içtim bugün üç tane.. psikolojik olarak sarhoşum şu an evet...

http://www.youtube.com/watch?v=qbk31zdky7c
  • sufle yerken diyetisyenime yakalandım. bi yandan kafamı öbür tarafa çevirirken bi yandan önümdeki sufleyi arkadaşıma doğru ittim. bi daha da o diyetisyene gidemedim.
  • 3 gün üste üste dişlerimi fırçaladım. sanırım bu ilkokul yıllarımdan beridir ilk defa oluyor.
  • "<3" şeklinin ne olduğunu çok uzun bir süre anlayamadım ben, "taşak mı acaba" diye düşündüğüm bile oldu.
  • "<3" şeklini ilk defa bugün gördüm. düşündüm düşündüm ve "dondurma" olabilir dedim. hani "yalarım" manasına.

sonra bi arkadaş söyledi ne olduğunu.
  • temiz bir sopa istiyorum, kuvvetli bir dayak. kaşım gözüm patlasın, çenem götüme kaçsın. yemin ederim müthiş eğlenirim. ama atan yok
  • dün sarhoşken sözlüğe girmek için büyük bir mücadele verdim sözlük.* şifremi yazıp sonuna da @hotmail.com yazınca girmek baya bir zor oldu haliyle.
271614 entry daha
hesabın var mı? giriş yap