• çok ünlü bir influencer olup paraya para dememek istiyorum artık. ajanslara duyurulur*
  • ai startup’ı için machine learning bilen konuya ciddi derecede hakim arkadaşlar arıyorum, ücret konuşulabilir.

ayrıca boş zamanı olan ve değerlendirmek isteyen üniversite öğrencileri de ulaşabilir, bilgisayardan yapılması gereken repetitive işler için, yine ücret konuşulabilir.
  • izmir'de stajyer avukat bir arkadaşım var stajının ikinci 6. ayına yeni geçti önceki ofisinden yetersizliklerden dolayı ayrıldı ofis arıyor. ilgilenenler için bir yeşil uzaktayım.
  • 2 arkadaş yazılım projeleri geliştiriyoruz web, erp,crm projelerinizi yapabiliriz.

kullandığımız teknolojiler frontend tarafında angular, tailwind, javascript, typescript, bootstrap.

backend tarafında ise .net core, sql, docker, rabbitmq, elastic search, umbraco gibi güçlü araçlarla çalışıyoruz.

ilgilenenler yazabilir.
  • ıstanbul, galata'da üst segment otelde çalışmak üzere deneyimli (deneyimsiz de olur) resepsiyonist alınacaktır.

yeşillendirebilirsiniz.
  • daha önce yazdım ama aradığımı bulamadım o yüzden tekrarlıyorum;

bu başlığın en saçma tek günlük işi için aranızdan birinin yardımına ihtiyacım var. beraber çok takıldığım bir arkadaş var gayet severim kendisini. tek kötü huyu devamlı kadınların ona telefon numaralarını verdiğinden falan bahsediyor. ne hikmetse hep benden ayrı zamanlarda oluyor.

neyse işin tanımına geleyim. o arkadaşla bir yerde otururken, ekşici arkadaşım kağıda sallamasyon bir numara yazıp bana vermesini istiyorum. adını sanını sosyal medya hesaplarını hiç bir şeyini bana söylemesine gerek yok. genç ve güzel bi genç kız olması lazım tabi. arkadaşın yüzünde ki o ifadeyi görmek ve bu mevzuyu kazanan olarak kapatmak için ücret ödemeye hazırım. lokasyon beylikdüzü civarı
  • ingilizce-türkçe dil çiftinde çeviri işlerinize talibim arkadaşlar.

birçok üniversiteden dört yüz üzerinde akademik personel için makale çevirileri yapmaktayım. teknik metinler konusunda 3-4 farklı büroya yardımcı olarak çalışıyorum. çok farklı alanlarda binlerce sayfalık deneyimim var. tek başıma çalışıyorum. özetle kimseye çeviri teslim etmeden işimi tamamen kendim yapıyorum. sdl trados studio kullanıyorum, büyük boyutlu bir çeviri hafızası ve terim veritabanlarım var. sözlük yazarı dostlara yardımcı olmak isterim.

geçtiğimiz yıl 174 farklı projede 1.6milyon karakter (yaklaşık 1000 sayfa) metin çevirisi gerçekleştirdim. siz değerli dostlarıma veya çeviri bürolarına destek olmak isterim.

not: çaylak yazarlar ve diğer okurlar için resmi web site adresim senturktercume.com. iletişim için doğrudan info@senturktercume.com adresini kullanabilirsiniz.
  • intralojistik üzerine otomasyon sistemleri ürettiğimiz firmamıza;

- makine mühendisi
    - elektrik-elektronik mühendisi
    - mekatronik mühendisi
    - makine teknisyeni arıyoruz.

makine mühendisi adayları staj amaçlı da yeşillendirebilir.
  • çok sevdiğim bir arkadaşım için turizm rehberi olarak iş aradığım ağdır.

kendisi fazla efendi olduğu için biraz örselendi iş sektöründe ama işini çok çok iyi yapar.

ilgilenenlere cv ilettirebilirim.

teşekkürler.
  • sunucu ve ağ yönetiminde destek sağlayabilirim, 10+ yıllık tecrübem ve binlerce müşteriyle çalışmam sonucu en ideal çözümü sağlayabiliyorum
    kod yazmamı istemediğiniz sürece her türlü it ihtiyacı için yeşillendirebilirsiniz(yazarlara açık kutu)
hesabın var mı? giriş yap