• bu hafta matrix reloaded olup kahkaha krizlerine soktular şahsımı.sonunda ettikleri `şimdi bi bakkala gitsen yarım ekmek arası kavurma istesen hani senin morpheousunun yanındaki karı demezler mi` lafı ise ayrıca bir zeka ürünüdür bence.
  • zaga'nın muhteşem vtr'lerinden biri. başında ve sonunda ne dediklerini anlıyan beri gelsin*.
  • zaga'nın south park anlamsızlığını yakalamış, muhtemelen en başarılı skec tipi.

biz karar verdik internet sitesi olduk.
    şimdi ben gitsem bi bakkala internet sitesi olarak desemki yarım ekmek kavurma istiyorum
    hani senin bilmemnen demezmi?
  • bu hafta matrisk'in yanı sıra tatuler de olmuş ikili.
    - ehe böyle sarılıyok, bak ahlaksızlık felan yok bunda.
    - heheh tatuu tatuu tattuuu, dongi dongi!!...
  • bu skeç dizisi için "doğu şivesi komikliğine yaslanıyor" diyebilmek için sadece bir kez göz ucuyla izlemiş olmak gerekir. eğer birkaç kere izlenirse aslında absürd komedinin çok güzel bir örneği olduğu ve besleniyormuş gibi göründüğü yanlı taklit kültürünün bire bir bir parodisi olduğu görülebilir. erkan taşdöğen'in üstlendiği "gizli katalizör" rolü, skeci canlandırmakta ve farklı katmanlar açmaktadır. ha buna rağmen ısrarla "doğu şivesi komikliği, ehehe öhühö" dersen ben de sana bir başka zaga skecinden* muhteşem bir replikle cevap veririm:
    (bkz: çok fikri sabit düşünüyorsun)

hatta üstüne bir de link paylaşırım, belki bir daha izlemek istersin:
    http://alkislarlayasiyorum.com/…lak-ciplak-cuk-elle
  • gayler skecindeki şu replikle ayrıca yarmış olan efsane ikili.

- çıplak çıplak çük elle, çıplak çıplak çük elle.
    - o kadar bariz söyleme lan. (gülüşmeler)
  • iki dogu kokenli vatandasin "devlet bize yardım etsin" temalı diyaloglarına yaslanan, arada "ciplak ciplak guzeller" diyerek yurdukleri, yapimcilarinin komik oldugunu sandigi tv skeci.
  • hayatımda izledigim hic bi boka benzemeyen en kotu skec. sive taklidi ustune kurulu bi boka benzemiyo. safak bakkalbasioglu ayrildiktan sonra galiba espri, skec uretemez oldular ya da safak hala duruyo ama hayatinin bunalimli bir donemine girdi. nedir yani iki tane meczup cikiyo ciplak ciplak cukumu elle gibi bisiler zirvaliyo ve bunun komik oldugunu iddia ediyolar. ya da oyle bir iddialari yok ama millet guluyo buna. bunun keko ile esseko dan ne farki var. keko ile esseko nun sucu ne ? ona gulen buna da guler. hatta iddia ediyorum ediyorum ikisinin de dvdsi yapilsin ideefixe de satilsin direk onu alanlar bunu da alacaktir.
  • (bkz: muya)
  • bi keresinde de ''kokteylde ayakta duran adamlar,, olmuşlardı.ellerinde puroları:
    -hueaaa o iş nolldu?
    -eyii eyiii.
    -çok güzel,çok güzel...
hesabın var mı? giriş yap