• özletendir. geliyorum demeden zili çalmalarını bile özledik da.
  • söz vermiştim; görüşecektik, içecektik, sıçacaktık, kaynatacağıdık. ben ankara'ya geri döndüm tabi, iki ay önce.
    şimdi "bayan milli trip atma takımı" ile yurda dönse, hemi de ingiliz rakibine puan vermeden desem yanılmam. daha atmadı trip mrip, atsa yeri.
  • bana yanmayan kilif alicakmis, telefon sarjdayken konusmuyorum diye.
  • bugün camdan bakıyordum ki kendisini gördüm, tam heoaa sesleniyordum ki döndü köşeyi... ve o güneş gözlüğü olmamış be equ.
  • hava muhalefet uzmanı.
  • leb demeden leblebiyi anlayan şukela dj.
  • bildiğin delik deşik olmuş, demir ve b12 yoksunuymuş bu.

equ: ya saçma sapan götürüyorsun beni doktora, şimdi bir sürü test isticek. kan vermem bak ben, bayıldım en son kan aldırdığımda hatırlarsan.
    anne: çok halsizsin, ne test isterse istesin.

çok şeker bir doktorla kısa bi' diyalogdan sonra ele istenen testlerin yazılı olduğu kağıt tutuşturur, kağıtta ilk önce tam kan testi yazdığı görülür.

equ: al işte kansız tahlil mi olur, gene alıcaklar.
    anne: ufacık bi' tüpmüş bak olmaz bişi.
    equ: "ufacık" 2 tüpmüş sanırım. 2 tüp mü kan alınıcak?
    hemşire: 4!

suratımın aldığı dumur haliyle birlikte anne burda gülme krizine girer tabi. sonrasında kan alan hemşireye durum açıklanır; ben nefret ederim kan aldırmaktan, geçen sefer bayılmıştım, eliniz hafif midir? vs. hemşire kendine göre espri yapar; "başka yere bak sen, bi girerken bi çıkarken bunun acısı" der muzip bir ifadeyle ve anneyle 2'si gülmekten kırılırlar.

sanki bembeyaz suratımdan anlaşılması çok zormuş gibi kansızlık tanısı konur. ne gerek vardı ha, ne gerek vardı? nefret ediyorum arkadaş bu olaydan. 2 yılda bir aynı terane!
  • yok yere içi sıkım sıkım sıkılıyor şu an, mis gibi de yemek yedi ama hala aç ve yarın işe gitmek istemiyor. net.
  • ahmedinejad'ın mısır cumhurbaşkanı olduğuna bir türlü inanmayan badi.

hayır,madem inanmıyorsun; aç bak.... kim haklı bakalım? *
  • bu gece saatler 21:00'i göstrediğinde, sourberry'de gökyüzünde karpuz kesen kırgızlar'a konuk olacakmış. heleloy!
hesabın var mı? giriş yap