200 entry daha
  • son derece basit ve rezil bir insan. bu çağda psikolog olarak verdiği tavsiyeler* cidden akıl almaz cinsten. lisansı falan varsa iptal edilmeli, insan içine çıkamayacak hale gelmeli bu tipler. resmen kadının erkekten bir adım geride durması ama çok para da yemesi gerektiğini savunuyor. dan bilzerian tipi kekoların kadın, daha da kötüsü psikolog versiyonu. çok değil beş on yıl sonra iki yakası bir araya gelmez bu kadının, yazın bir kenara. hatta bana kalsa bugün cancel edildiği gündür.

kişisel hayatında da bazı güya başarılı "profesyonel kadın"lar* gibi bir ton pislik, basitlik ve yalanın döndüğünden adım gibi eminim ama ispatlayamam. inşallah en kısa zamanda çıkar ortaya.
  • (bkz: varoş)
  • söylemlerinden, erkekten beklentilerinden dolayı kendisine en uygun bey olarak tahsin oğuz acartürk'ü seçtim. dr.redpill olan. oğuz bey de kadının feminen olmasını savunuyor. geçenlerde soramazsın'da bir videosu yayınlanmıştı. birkaç yıl önce de "ben evde patron istemiyorum, kadın istiyorum" diyerek kadına karşı bakış açısını feminen olduğunu belirtmişti bu videoda. ikisini shipledim.
    bu arada, acartürk'ü geçenlerde bizzat gördüm. epey hoş bir bey. ama esra ezmeci'ye daha uygun. kalbime gömüyor ve gidiyorum.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap