• dibi delik bidona su doldurmaya çalışmak.
  • kadın için süper atraksiyon, erkek için olağan bişeydir ve vice versa. her ikisi için de seksten ibaret olsa iyi olur.
  • karikatürlerin malzeme konusudur. genellikle dolapta filan saklanır bu tipler. gerçekte ise olay daha vahim sonuçlar doğuruyor. gazetelerin 3.sayfalarında büyük puntolarla yazılır.eskiden bu tarz yasak eylemleri yapanların fotoğrafları gözlerine siyah bant çekilerek yayınlanırdı.
  • her durum ve $art altinda kabul edilemez, etik di$i davrani$. olumcul, sozluk anlaminda olumcul. delikanli gibi gel "- bo$analim, ba$kasi var, henuz yanli$ yapmadim..." de oturalim konu$alim. her iki bunyenin imhasi, bir bunyenin de omur boyu mahpuslugu vardir bunun sonunda...
  • eşiyseniz çok doğal bir olaydır
  • evli bir erkekle sevismek kadar ilgi görmeyen hadise..
    nedeni için (ara: evli bir sevismek)

buradan da, evli beylerin uçkurlarini çözmek konusunda pek fazla tereddüt etmedikleri gibi bir dü$ünceye kapilmamak gerekir. hepsi birer melektir, kanatlari gözükmüyorsa bu onlarin suçu degildir, tahriklere kapilmamak gerekir.. bakin ben gaza gelip kocami aldatiyor muyum..
  • - bu gece de sevişmicez mi hulusiii ?
    - nolmaz nalan, sen evli bi kadınsın !!!
    - eh be dıngıl senle evlendik ya, 1 hafta önce, ömür boyu dedik hani...
    - nalan beni zorlama, ethik anlayışıma ters bi kere...
    - hayy sana varacağıma davulcuya kaçsaydım allan manyağı...
  • evli olan erkekle sevişmek yada evli olan erkeğin sevişmesi kadar ayıptır ve günahtır. güzel olabilir. başınıza da gelebilir.
  • hiç büyümemiş erkeklerdir bunlar.
    erkek özünde dış etmenler sebebiyle fazla büyüyemez zaten, daima bir at gözlüğü de taşır arka cebinde.
    sözkonusu erkeklerse bu gözlüğü üst üste takanlardır.
    hayatları boyunca terazi görmemişleridir, neden ve sonuç bağları yoktur, mantıkları düz bir çizgi boyu uzanmaktadır.

yüzsüzlük smokin şıklığıdır günümüzde, bu erkekler papyondur.

(ara: başlık kalmış)
hesabın var mı? giriş yap