6932 entry daha
  • çok kotu bir altyapiya sahip oldugunu dusundugum uygulama. icerisinde izlemeye tek deger buldugum gibi dizisi yuzunden parayi bayiliyorum.

an itibari ile sunucu hatasi veriyor ve parasini verdigim hizmeti alamiyorum.
  • hiçbir platformda adamakıllı çalışmayan rezalet ötesi yayın kuruluşu. ne tv aplikasyonu, ne internet tarayıcı ne de telefon uygulaması düzgün, 1 bölüm gibi izleyeceğiz diye kanser ediyor insanı. netflix, amazon prime, gain gibi sağlayıcıların yanında açık ara dünyanın en kötüsü.

geçen ay 1 aylık hediye kodu geldi bi yerlerden kullanayım dedim. tv aplikasyonunu açayım dedim; kafasına göre kontroller bi görünüyor bi kayboluyor, kaldığı yeri ve bölümleri bazen hatırlıyor bazen hatırlamıyor, zaten videoyu 10 sn bile geri almaya her kalktığımda reklam koyuyor, 1 gb* internete rağmen reklam izlerken dahi sürekli donuyor kalite düşüyor vs derken çıldırıp kapattım.

bilgisayardan açayım dedim ama reklam engelleyici olmamasına rağmen google chrome'da adblock hatası verip izletmiyor, senelerdir düzelmeyen problem. firefox'ta açayım dedim başka bir hata verip yine izletmiyor. bir tek microsoft edge'de açıp 1000 mbps internetle takıla takıla 360p kalitesinde izleyebildim.

sanal karta da güvenerek üyeliği de iptal ettirmeyi unutmuşum.bunlar yetmezmiş gibi üyelik bittikten sonra sanal karta gelen iadeden kaynaklı limiti yakalayınca anında yapıştırmışlar 160 tl'yi bir de öyle geçirdiler sağolsunlar. bu kadar rezalet, bug dolu ve kalitesiz video oynatan bir kan emici platforma 160 lira kaptırınca cidden kendimi enayi hissediyorum. allah belanızı versin.
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap