• siz gerçekten emre'nin böyle sığ sorular hazırlayacak kapasitede biri olduğunu düşünüyorsanız elimde kelepir bir köprü var.
    format bu arkadaşlar. formatı beğenmiyorsanız, o ayrı mesele.
  • yorumlarının hepsine katılmıyorum ancak büyük oranda mantık çerçevesinde ve makul buluyorum. eleştirileri de çoğunlukla yerinde. her söylediğine katılsam zaten orada emre değil atvh olurdu. ha emre de çok kötü bir iş yapmıyor ama fatih altaylı'nın soruları sürekli toparlamak zorunda kalması bazen yorucu olabiliyor ancak anladığım kadarıyla emre joker gibi birkaç kişilik iş yapıyor. diğer alanlardaki verimliliği yayındaki eksikliği kapatıyor olsa gerek.
  • emre bey olmasa bu programı izlemem emre bey sayesinde izliyoruz bir trakyalı olarak kendisini tebrik ediyorum bu arada son günlerde en iyi iş çıkaran trakyalılardan biri emre diğeri de neclanım kızımız .
  • her türden insanı konuk alıp hepsine de merakla sorular soran bir gazeteci. iyi bir dinleyici. niyeyse çevresindekilere de iyi bir dost olduğunu düşünüyorum. sanırım celal sengor olayında sürekli destek olmasından dolayı.
  • rusyada ışıdın yaptığı terör saldırısıyla ilgili yorumunu hatalı buldum. https://x.com/…536439?s=46&t=7ypmukppai9profihkpy_w

bunlar ışıdlı ve aynı hücre. teröristler parayla iş yapmaz ideolojiyle iş yapar. bunlar parayla değil emirle iş yapar.bunlar gibi bize de birsürü doldurdular evet doğru ama tekrar söylüyorum bunlar kiralık katil değil profesyonel terörist. para için yaptım diyenler zaten kendileri. hedef saptırmak, örgütlerini korumak için ağız birliği etmişler. teröristin dediğine hemen inanıp ona göre yorum yapılmaz
  • youtube'da ne izlerseniz izleyin 2-3 video sonra bu adamın videoları öneriliyor. tamam arada bir izliyorum da kabak tadı verdi artık daa
  • ana akım medya ona göre değildi. en azından 2000 sonrası. şimdi ise kendisini yeniden dijital medyada görmek sevindirici. başarılarının devamını diliyorum. purolarından banada verirse sevinirim. :) emre bey,çok şanslı altaylı ile beraber çalışmaktan.
  • bugünkü youtube yayınında “kılıçdaroğlu gönüllüleri afişi” ile alakalı “kılıçdaroğlu bunlarla alakalı bir açıklama yapmıyor, belki chp’nin kaybetmesini istiyor, bunu bilemeyiz” demiş kişi.

önceden youtube yayınlarını sabah, youtube’da yayına girmeden birkaç saat önce çektiğini söylemişti. daha dün kemal kılıçdaroğlu tweet atarak pankartların sahte olduğunu söylemiş, “partimin bütün adaylarına desteğim tamdır!” demiştir.

https://twitter.com/…luk/status/1773020391486652888
    (bkz: 27 mart 2024 kemal kılıçdaroğlu tweet'i)

kılıçdaroğlu hakkında yorum yaparken kendisinin attığı tweet’ten bahsetmemiştir. bu eksik bilgi üzerinden de kılıçdaroğlu hakkında ithama varacak bir yorumda bulunmuştur.
  • mektepte lakabı muhtar olan gazeteci.
  • “ılk ben soylemistim” lafini birakirsa daha iyi olacak. mesela bugunku videodan: “…ekrem ımamoglu tek herkes beraber seyini ben ilk soylemistim cunku…”. bu muazzam tespiti yapmakla isteyerek ovundugunu de dusunmuyorum, o kadar yuksek bir egosu var ki ister istemez her videosunda belki bir, cogunlukla da birden fazla kez cikiyor bu kelimeler agzindan. mesela emre denen arkadasin surekli notermiscesine gulerek fatih altaylinin dediklerini onaylamasi, biraz da dusuk profilli bir yapida olması fatih altayliyla uyumlu calisabilecek tek profil. emre gitse eminim ki birebir ayni profilde birini ise alir. neyse uzatmayayim ama gundemdeki konulari yorumlamasini seviyorum, sadece biraz egosunu torpulese eminim farkli kitlelere de ulasabilir.
hesabın var mı? giriş yap