• başına gelmiş bir olay yüzünden medya tarafından yerden yere vurulmuş, savunmasını yapmak için basın toplantısı düzenleyen ünlüdür. tabi bu "fena olay" görecelidir. fakat genelde yapılmaması gereken bir hareketten, edilmemesi sözden sonra veyahut bir mağduriyet durumundan sonra olur. ünlü kişi basın toplantısına makyajsız çıkar. bu "üzüntüden perişan oldum"u göstermek amaçlıdır. gayet samimiyetsiz bi görüntü bana göre. hele bunun üst seviyesi cevşen ile çıkmak vardır ki göz yaşartır. yürek burkar...
  • makyajsızmış gibi görünebilmek için demecin öncesindeki 1 saati makyaj odasında geçirmiştir.
  • beyaz gömlek giyer.
  • eleştirilen mekanın ya da kişilerin bulunduğu yerlere okul falan yaptırma kararı alır bundan sonraki süreçlerde.* *
  • olay sonrası sıkıntıdan yüzünde sivilce bile cıkmıs ünlüdür.
  • samimiyetsizin önde gidenidir, duygu sömürüsü yapıyodur. bi de bunun, boynuna allah kolyesi takıp basın önüne çıkan modeli vardır ki tadından yenmez.
  • eylemdeki başarısızlığı kendinden ziyade ortalama olmaktan öteye gidemeyen basın danışmanında araması gereken ünlü cinsidir.
  • üzüntüden gözüme uyku da girmedi, bakın ne hallere düştüm, unutalım gitsin diyen ünlüdür.
  • boynuna genellikle arapça "allah" yazan kolye takar...
  • durum gundelik hayatta unlu olmayan insanlari bile etkilemeye baslamis olup; ozellikle ciftlerde hata yapip, bunun farkina varan ve kendisini affettirmeye calisan taraf en berbat haliyle birgun sonra digerinin karsisina cikar. "ben bi eseklik ettim ama bak ne hale geldim" mesajini yerine ulastirmak icindir butun cabalar.
hesabın var mı? giriş yap