• biraz da ferhan ağbi'den dolayı en sevdiğim isimlerden bir tanesidir.
  • bu dunyada sahsen tanima serefine eristigim insanlar arasindaki en tatli kisinin adi. nereden baksan bi 10 yil olmustur gorusmeyeli. nerededir, kimlerledir, ne yapar hicbir fikrim yok ama hala aklimda, hala kalbimde. her aninda allah yar ve yardimcisi olsun.
  • unisex isimlerden biri.. (bkz: ferhan sensoy)
  • abdulhamit'in en sevdigi atinin ismi. sirf ferhan icin yildiz sarayinda ozel binalar yaptirmi$tir. atin cinsiyetini biliemiyorum.
  • ışık yolu demektir...genelde ismin sahibi kızsa ilk söyleyişte anlaşılmaz
  • aksi gibi hem erkek hem de bayan için kullanılan bir isimdir..neden aksi gibi diyorum çünkü dün rezil olduk afedersiniz. bir firmanın elemanı aradı, ismi ferhanmış..konuştuk hatunla..ben kendisini geri dönüp aradığımda "iyi günler ferhan bey" dedim..lan iki saat önce konuşmuşsun kızla, hala ferhan bey diyorsun..böyle adamları da sözlükte tutuyorlar ya hayret valla.. cık cık..(ulan ister misin şimdi bir de uçursunlar..zaten nemden tutuyor hesap)
  • kız öğrencinin yurt kaydını yaptırdıktan sonra erkek yurduna yerleştirilmesine sebebiyet veren isimdir
  • özel bir firmada it koordinatörü olarak görev alan ,eşşek sudan gelene kadar döwülmesi gereken mutant
  • nil karaibrahimgil'in ilk ismidir
    ferhan nil karaibrahimgil
  • ikinci abdülhamit'in en sevdiği atıdır. abdülhamit, bu atın savaş esnasında yaralanan sahibini sürükleyerek ölümden kurtardığını öğrenince daha görmeden aşık olur. sahibinden satın alır. onu o kadar severki gözdeleri bile aralarındaki ilişkiyi kıskanır. 31 mart ayaklanmasıyla tahttan indirilip sürgüne gönderilinceye kadar atından hiç ayrılmaz. sürgünde de ferhan'ından ayrı ancak 11 yıl yaşar.
hesabın var mı? giriş yap