• anlamadım bu nasıl iştir? 2-3 haftada bir bizim filenin sultanları ya dünya şampiyonu, ya da avrupa şampiyonu oluyor. nasıl olabilir ki bu?

sanırım artık bu işler çok basitleşti. eskiden olsa çok daha önemliydi bu başarılar. diğer ülkeler çok sallamıyor sanki voleybolu.
  • dünyanın iplemediği bir spor alanında sen de dünya şampiyonu olursun.

edit: olm ben de sizi iplemiyorum. ne ağlamışsınız be. malın biri şahsıma arap aşığı diyerek hakaret etmiş. oğlum siz adam olmazsınız, siz ender görülen düzeyde salaklarsınız.
  • ne kadar ayıp ya.

ulan birşeyi de beğenin be

ülkece düşmana ihtiyacımız yok valla.
  • dünya iplemiyor değil önümüze geleni tokatlıyoruz. yürüyün be.
  • milli maçları ve milli maçlarda elde edilen başarıları iplemeyen milletsizdir, düz mantık :)
    iplemeyenler iplememeye devam etsin, yorum yapmasın ve kalite düşmesin.
    filenin sultanlarını tebrik ediyorum, darısı final maçına. şampiyon olmayı hak ettik.

edit: yazım yanlışı
  • bu tür başlık açanlara ve aynı fikir de olanlara
    (bkz: sikli bayan) lazım.
  • boyle bir gercek var.

bizim kizlar surekli tokatliyorlar.

hic acimalari yok.

karsi tarafa allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.
  • türk kadınının hangi sporda olursa olsun başarısıyla gururlanırız tabii ki.
  • güzel kardeşim birincisi buranın ligi daha kısa sürüyor.

ikincisi çok güzel yüklenirdim de yeri değil

üçüncüsü dünyada en popüler kadın voleybol ligi türkiye şu an. zehra güneş'in taylandlı minik hayranı olmazdı aksi takdirde. bir ara japonya'da ilhan mansız'ın popüler olması gibi bişey bu futbol da izliyorsan.

millet artık futboldaki saçma sapan olaylardan bıktı. endüstrinin büyüklüğünden bıktı. bu kızlar zorlukların içinden, toplum baskısına, hatta ülkenin yarısına rağmen bu başarıyı elde etti.

saygıya saygı. anlayan anlar, anlamayana boru amk
hesabın var mı? giriş yap