• kadının elinin değmediği hiç bir şeyde bereket olmaz, bayıldım ki ne bayıldım.

kadın olduğum için değil gerçek kadınlardan bir reklam olduğu için.
  • başı kapalı kadınların varlığı, ulu önder atatürk'ün anılması, ahmak arınç'ın kahkaha atmasın hezeyanı..

ülkede bu yürekte hiçbir siyasi parti yok be şanssızlığa gel arkadaş!

büyüksün filli boya..
  • yapmayın böyle reklamlar lütfen! insan umutlanıyor sonra.
  • müthiş bir reklam. sonuna kadar kimin reklamı lan bu diye merak ettim. uzun olduğu için akp'dir dedim, atatürk deyince eledim. chp ön plana çıktı ama sonunda filli boya çıktı. tebrik ediyorum filli.
  • kalabalık bir odada herkes birbiriyle konuşurken, yavaşça seslerin kesilmesine ve bütün başların televizyona dönmesine neden olan reklam. bir süre de sessiz kalındı, şu an herkees kafasının içinde kadın cinayetleri, çocuk evlilikleri, atatürk ve haklarımızın geleceği hakkında düşünüyor sanırım. hülasa, güzel bir sosyal sorumluluk ve halkla ilişkiler projesi olmuş.
  • anlamlı, güzel bir reklam olmuş. emeği geçenlerin emeğine, yüreğine sağlık. keşke yıl boyu yayınlansa.
  • atv'de nasıl yayınladılar merak ediyorum. atatürk adı geçiyor ya. olmuş reklamdır hatta harikadır. duygusallaştırdı.elinize sağlık
  • filli boya'nın tematik reklamları istisnasız çok güzel oluyor. bu reklam da onlardan farklı olmamış hatta bence çıtayı biraz daha yukarı çekmiş. küçük dokundurmalar, açıktan bir baş kaldırı ve meydan okuma... hepsi var.
    kadınlarımız var, cumhuriyet değerleri var, güncel siyasi sorunlar var, var oğlu var.
    özellikle tek adam rejimine "buranın ağası, muhtarı, her şeyi benim diye bir şey olur mu" diye değindikleri an nutkum tutuldu.
    ilaç gibi geldi desem yeridir.
    ellerine sağlık.
  • ağlattı,umutlandırdı ve gururlandırdı
  • hamile kadınların sokakta dolaşmasına dair yapılan hadsiz söylemlere atıfta bulunan güzel reklamdır. özgürlük, çocuk gelin, kadına yönelik şiddete güzel laflar hazırlamışlar, atatürk vurgusu ise şahane.
hesabın var mı? giriş yap