• eger reenkarnasyon diye bir şey varsa ( ve ben bunu dogru yazdıysam), futbolcular bir sonraki hayatlarında ne iş yaparlardı merak ettiniz mi? ben etmedim ama sırf siz merak edersiniz diye araştırdım. acun gibi yollara düştüm; yasemin bozkurt gibi, futbolcuların cocukluk arkadaşlarını buldum. desem yalan olur. o kadar da degil yani. neyse, gecelim artık şu listeye.

maldonado: risk mühendisi. hem de öyle bir dönemde olsun ki, küresel ekonomik kriz olsun, ortalık 56 olsun, sürekli hayati kararlar alsın. afedersiniz dötünden ter aksın, akla karayı secsin.

tuncay şanlı: hemşire. ama hiçbir şeye karişmasın.sus işareti yapsın sabahtan akşama.

ismail güldüren: futbolcu olmasın da ne olursa olsun. ama kasaplık en uygunu tabi.

daniel guiza: film yıldızı. film yıldızı dediysek holivut degil tabi. ama en az emrah kadar başarılı olurdu. hem emrah’tan da iyi koşardı “guiza koş” diye cağrıldıgında.

pascal nouma: tombalacı. bunu da sırf erman ağabeyin hatrına sectim. bizim erman ya, erman hoca. evet evet kendisi cok yakınımdır. gecen gün beraber birer kebap yedik porsiyonu 345 lira. ne kadar da ucuz. ühü ühü. bi şenay düdek bile olamadım
  • hakan şükür: cansız manken. vahe abi kızmasın ama daha basarılı olur hakan şükür bu işte. yalnız, omzuna kazak atmak şartıyla. tabi vahe abinin taktıgı gozlugu nerden bulacaz? asıl mesele bu. bence gozluk konusunda banu alkan'dan yardım istemek en mantıklısı. olmazsa tahtakaleden 5 liraya alırız bi tane.
  • johann cruyff: zurnacı. bilirsiniz ki sevgili cruyff amca barcelona teknik direktoruyken paso lolipop somururdu. ben de o zamanlar kuçugum, agzım bi sulanıyor bi sulanıyor sormayın. macı izleyemezdim yutkunmaktan. işte cruyff zurnacı olsun, karşısına gecip deliler gibi limon yalamazsam namerdim. tam yanaği şişmiken, şilup diye somururum, tukurukler damlar zurnanın altından. oh olsun. kimsenin ahı kimsede kalmaz abi.
  • arif erdem: serbest atlayışçı. vallahi balıklama, çivileme, bombalama adamda ne ararsan var. atladıktan sonra da kurbağalama, köpekleme ve kelebekleme gibi stilleri yoluna devam etmek için kullanıyor. o derece de fundamental bilgisi olan bir zat-ı muhterem kendisi. dürüst olmak gerekirse iyi para yapar ikinci baharında.
  • maldonado: santral memuru. gelen topu hemen en yakınındakine pas attığı gibi gelen telefonları da ilgili yere bağlar, konuya müdahale etmez, siz takılın ben ortamınızı bozmayayım der.
  • isim yapmış olanları genelde teknik direktör olmayı denerler. diğerleri kafe, pastane, gece klubü vs eğlence mekanlari işletmeyi tercih eder.
  • sergen yalcin : jokey
  • sabri sarıoğlu : keskin nişancı her attığını vuramayabilir ama olsun..
  • maldonado: uşak... brezilya,meksika dizilerindeki uşak tipi var bu adamda...yakışır bence... maldonado kahveler henüz olmadı mı?
hesabın var mı? giriş yap