• borsada işlem gören hisseleri an itibariyle %6.8 değer kaybetmiştir.
  • az sonra gidip gsbonus'umu iptal ettireceğim banka.
  • kartımı kapattıracağım banka. bir kart, hesap kapatmakla ne olur demeyelim, yüzbinler yaparsa çok etkisi olur. olmasa bile ibrahim yanarken su taşıyan karıncanın dediği gibi: tarafımız belli olsun.

not: önce bonuslarınızı da kullanın, kullanmadan kapatırsanız o bonuslar bankaya kar kalıyor, onu bile bırakmamak lazım bunlara.
  • boykot edilmesiyle birşey olmaz diyen arkadaşlar cuma günü de gezi parkından bir şey çıkmaz diyen arkadaşlarla hala-dayı çocuğuymuş. garanti bankasının ikinci gezi parkı vakası olması yakındır. mehmet tezkan'ın milliyet'te bugün yazdığı beyaz gençlerin paraları vardı artık taşakları da var. toma'dan gelen suya hazır olda bekleyerek cevap veren kitle iki telefon açmaya üşenmeyecektir.

bu süreç içinde banka yetkilileri acımadı ki acımadı ki diyecekler, tıpkı ntv'nin taksim'de bir kaç yüz kişi polise direniyor dediği gibi. ama bankada çalışan bizim gibi pek çok insan var ve etkinin dışarı sızmaması mümkün değil.
  • kız arkadaşımın bugün itibarı ile usd ve tl hesaplarını kapattırdığı banka. ben yıllar önce kapatmıştım zaten. aşağı yukarı 8000 liralık kayıp koca bankaya koyar mı? koymaz. ama bu bankaya para kazandıracağıma gider yakarım o paraları daha iyi. gidip iş bankası'na yatırıcaz artık.
  • sabah kredi kartımı iptal ettirdiğim banka, ama hesap henüz kesilmedi ferit.
  • hesap kapatmak zengin işidir. hesabı kapatmak için önce borcu ödemek lazım, borcumu ödeyecek olan varsa seve seve kapatırım.
  • hali hazırda bir kaç aylık borcum olan bonusum var hesaplarımı zaten kapattım,borcu biter bitmez güle güle garanti bankası umarım bir daha hiç görüşmeyiz.
  • akp karşıyaka il başkanlığı'nın alt katında şubesi olan banka. gece önünde büyük bir kalabalık vardı. akp binasını taşlamış olmalarına rağmen grup dağılmıyordu. gece il başkanlığının ateşe verildiğini öğrendim. sabah binanın önünden geçerken gördüm ki şubenin camlarını da kırmışlar.
    kendisi ile bütün bağlantılarımı çok önceden kesmiş olduğum için inanılmaz bir iç huzurum var.
  • eşimin çalıştığı şirkette sabah itibariyle onlarca insanın paralarını çekmeye başladığı banka, 1 milyon tl'nin üstünde para çekecekler sadece bugün. şirketi de çalıştığı bankayı değiştirmeye, garanti'deki hesaplarını kapamaya ikna etmeye çalışacaklar. sabahki düşüş daha başlangıç ferit, sırada yeni sürprizler var yani... eee yalakalığın ödülleri olduğu kadar, cezası da var demek ki...
hesabın var mı? giriş yap