• kimi zaman, ergen olmamasına rağmen gece boyu sevgilisine sarılıp uyuyabilen erkektir. benim gibi.

not: sözlük kızları aklınız varsa mesaj falan atmayın. kız arkadaşım dış dünya ile irtibatımı sağlayan her türlü şeyin rutin kontrolünü yapan çok yüksek iq lu bir pisikopattır. ben gibi davranarak sizi bir yerlere çekip vahşice katledebilir. sonra da muhtemelen pamuk şekeri yiyerek seke seke lunaparka gider. hem ben onu çooooooook ama çok seviyorum. yusfffffffff yusffffffffff
  • bir zamanlarki ben. hayır ben değişmedim de, sadece artık o benden çok uzaklarda uyuyor..
  • dünyanın en şanslı erkeğidir.

zira ancak böyle huzurlu bir uykuya dalabilir ve kabuslar görmeden uyanabilir. üstelik sabah uyanıp güzel bir rüyaya başlaması da cabası.
  • alaskada yaşar.. olmadı kuzey kutbu.
  • kuvvetli bir yapıştırıcı kullandığı yüksek ihtimaldir. diğer olasılığı düşünmek bile istemiyorum, çünkü kollo terk bir zombiyi tasvirliyor olabiliriz. yahut o erkeğin kanımca fazlasıyla dişlerini gıcırdatmışlar, yumruklarını sıktırtmışlardır. böylece enerjisiz kalan erkek kalpten gitmiştir kadınım inlemeleri eşliğinde.
  • bütün bir geceden bahsediyoruz. bunu yapan adam dünyanın en anlayışlı, yakışıklı, mükemmel vs. erkeği olsa en ilgi kumkuması kızın bile sabrının sınırlarını zorlayacak erkektir. yazı var bunun bir kere, pike bile fazla gelirken sürekli sarılan bir tip yanında. sarılıp uyumak filan romantik ama büyün gece koala kıvamında sarılıp uyuyan bir adamla aynı yatağı paylaşmak, aşktan ölsen çekilmez. bir süre sonra herkes kendi tarafında paşalar gibi uyusun, oh mis.
  • sıcağı sevmeyen sevdiceklerin bile yaptığı eylem. öyle ki bir yerden sonra bağımlılık olur, o size ve siz o'na sarılmadan uyuyamaz olursunuz. ve fakat sevdiceğin askere gitmesiyle uykusuz gecelerle boğuşurken veya yatakta o'nun parfümünü sıktığınız yastığa sarılırken bulursunuz kendinizi, aman diyeyim.

(bkz: asker yolu gözlemek)
    (bkz: gel tezkere)
  • benim de aralarında bulunduğum erkek grubu.

âşık olduğum muhteşem varlık tamamen kendi isteği ve seçimiyle benim koynumda uyumayı seçiyorsa bundan daha ötesi zaten olamaz. onun o cennet kokusu, bebek mışıldamaları ve inlemeleri, teninin hissi, kalbinin atışı, boynunun altından doladığım koluma* ve elime verdiği uyku kokulu minik öpücükler, beline sardığım elimi okşaması, ayaklarını ayaklarıma sürtmesi, sıcacıklığı... bağrına alıp uyumak için daha nefis ne olabilir? hele bir de uykusuz bir gün geçirmişsem, sıcacık bir banyo ve ardından bu, aynen nasıl yattıysam öyle kalkarım ve çok da dingin, huzur dolu ve dinlenmiş olarak uyanırım.
  • bir kolu yoktur. başka türlü olamaz.
  • şanslı piçin tekidir. bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. ne ağlaması lan? ühü.
hesabın var mı? giriş yap