• ben bi kere elimi kettle'a sokmuştum. aahahh ne yapacam be. sakarım gerçi. kettle çok güzel bir icat. bizim köyde buna tapıolar. (bkz: ekşi sözlükten hoşlanmak)
  • (bkz: tatlı telaş)
  • hoşlanılan kişinin sorusunu yanlış anlayıp, belki de hiç anlamayıp kafayı "evet" anlamında sallayarak, ağızdan "hayır" kelimesini çıkarmak. hoşlanılan kişinin hiç bozuntuya vermemesi, gülümsemesi. güzeldir, insan salaklığın sınırlarını zorlar ama hoş anılar bırakır.
  • konusurken sacmalamak degil, soguk davranmak da degil alenen konusamamak da bu hadisenin ilerleyen seysidir... garip bir durumdur.. ben bundan muzdaribim arkadas.. internet ortamlarinda laf ebeligi,ip cambazligi,ates hokkabazligi fakat reel yasantiya gelindiginde bir sessizlik bir sukunet.. ota boka gülmeler falan

+pardon beyfendi cakmayi uzatir misiniz
    -aahaha eevet cakmak buyrun burada ahaha

rezalet .. oysa konusulabilse su denecek "ben senden hoslaniyorum ama hoslandigim icin geriliyorum konusamiyorum" fakat olmuyor en fazla "ben ehehah sigara öldürmemis eheheh" rezalet..

bir de oldu da diyelim konustum bir kere.. üstteki konusmayi yaptim aldim gazi
    -ahaha evet cakmak buyrun burada ahah
    +tesekkürler
    -izmirli misiniz siz nerede okuyorsunuz
    +ya benim isim var bye

bakin gene konusamadim.. yani benim elimde olan bir sey de degil bir yerden sonra.. o yüzden interneti seviyorum anasini satayim. herkes kendi sigarasini iciyor herkes kendi cakmagini yakior en basinda.
  • hicbisey konusamamaktan daha iyidir diye dusunmeden gecemiyorum. karsındaki bisey sorar ya da soyler gak edersin guk edersin lanet iki dudagının arasından bi laf cikmaz. sacma da olsa soyle biseyler. sanki heryere durmadan laf yetistiren sen degilsin *
  • sene 95...

- hey, merhaba.. nasilsin?
    - iyiyim.. eee.. ruslar zelimhan yandarbiyev i oldurmusler diye bi iddia var, duydun mu?
    - hmm evet..

(bkz: bir arkadas)
  • bir keresinde zombiler üstüne 10 dakikadan fazla konuşarak gerçekleştirdiğim bir salaklık.

millet bardak düşürür, kekeler, midesi bulanır filan. şirin bile gözükebilir çoğu insana,
    ben ne yapıyorum?

zombiler...
  • ho$lanilan ki$i lafin geli$i a$kolsun dediginde heyecanlanip, icinden "ay ben de onu diyorum" derken surata gerizekali bir gülümseme yayilmasi. (: *
  • onun hakkında her şeyi bi şekilde öğrenmek ve o konuşurken her lafından bi anlam çıkarıp olur olmaz her şeye sırıtmak düşünmek bu şimdi ne demek istedi diye sonra da salak durumuna düşmek abuk subuk surat ifadeleriyle..
  • bir zamanlar hoşlanılan kişisi olduğunuz kişi artık sizin hoşlanılan kişinizse suratınızın belli kısımlarının * istemsizce gerizekalı şekillere girerek sizden bağımsız olarak saçmaladığı durumlar vardır ki, bu iyice tadından yenmez bir hal alır..hayır bıraksalar belki saçmalamıycaksınız..(bkz:otonom sinir sisteminin suratınızda varlığını hissettirdiği anlar)*
hesabın var mı? giriş yap