aynı isimde "gibi" başlığı da var
18007 entry daha
  • yeni bölümü yayınlanan dizi.

bölümün adı şadan.

arkadaşlar, gelmiş geçmiş en iyi bölüm oldu sanki. inanılmaz.

--- spoiler ---

ilkkan'ın kızlarla ilk tanıştığı sahnede makas almak için görüntüden çıkıyor ve takım elbise giyip geliyor. muhteşem bir amcı kendisi. yarım yarım yarıldık ulan yine. helal olsun.

--- spoiler ---
  • 5 x 8 (şadan) bölümünü bizzat yaşadım. adını bile hatırlamadığım bir adam tam 6 saat boyunca hiç durmadan konuşmuştu. insanlar beni uyardı baştan ama dedim ki ne olabilir. güya ben ona astrolojik öngörü yapacaktım. totalde 5 dakika konuşturmadı beni. aslan burcu yükseleni ikizlerdi. ay burcu başaktı. hiç susmadı. kafası bile güzel oldu daha da susmadı. bir ara işemeye gittim ve 15 dakika çıkmadım tuvaletten. fenalıklar geçirdim. işin garibi bu adam resmi görevli bir adamdı ve bu adam sigara bile içmedi tiryaki olmasina rağmen. sonrasında ben iyi değilim hastaneye gideceğim dedim ve ben senni bırakırım dedi. yol boyu yine konuştu. cidden serum taktırdım. 3 gün boyunca kimsenin telefonunu açmadım.

tanım: hayatımın travmasını tetiklemiş dizi
  • --- spoiler ---

gibi tarihinde ilk defa bir bölüm önceki bölüm ile bağlantılı olmuştur.

--- spoiler ---
  • müthiş bir bölümdü s5x08 şadan

ilkkan gene amcı
    yılmaz gene şüpheci
    ersoy gene yancı

hatunlar 3'ü bir arada
    abla olan nermin
    ceyda
    yeliz

--- quote ---

rauf senden birşey rica edeceğim. lütfen şuan bütün gücünü topla ve daha önce hiç bir yerden siktir olup gitmediğin gibi buradan siktir olup git .!

--- quote ---

ve sonu hahahahahah spoiler alert

--- spoiler ---

işte bu

geveze şadan'ı rapçinin leopar yiyor

--- spoiler ---
  • olm bir dizinin her bölümü nasıl gelmiş geçmiş en iyi ve gelmiş geçmiş en kötü bölümü olabilir. her bölüm için hep aynı yorumlar geliyor nasıl iş bu.
  • şadan bölümünü izledikten sonra doğa yürüyüşü yapmanız gereken dizi.
    gevezeliğin kişilik bozukluğu olduğunu net şekilde hissettirdi.
    çenenin bağını skym şadan senin. ben de pişman değilim.
  • ilkkanın kızlar kapıda beklerken takım elbise giydiği sahnede az çok bölüm hakkında fikir sahibi olmuştum ancak yılmazın esmer kıza attığı ses kaydıyla başlayıp şadan abinin leopar tarafından yendiğini öğrendiğimiz ana kadar olan kısım nefesimi kesmeye yetti.

benim nezdimde gibinin en iyi 3 bölümü arasında yerini garantilemiştir.

tanım: gibi’nin 5.sezonunun inanılmaz sürükleyici 8.bölümü
  • s05e08

--- spoiler ---

yılmaz: bi kere de haksız çık be yılmaz.

--- spoiler ---

yılmaz bu haklı çıkma olayının piri olmuş. :))
  • --- spoiler ---

"nerminciim, ben yılmaz, hatırlar mısın bilmem. ııı bugün 18. gün telefonlarıma dönmüyorsun, mesaj yazıyorum cevap atmıyorsun, bunun yerine görüldü atıyorsun nermincim. hani ben de sevgilin olarak dedim herhalde çok meşgul!..ilkkan'la ersoy da kardeşlerinin sevgilileri olarak tamamen aynı kanıdalar. neyse uzatmayalım; bizim,şile taraflarında sık sık geldiğimiz bir lokasyon var nermincim, ııı biraz sonra sana konumunu atıcam onun. babanızı oraya bıraktık, canım sevgilim! oraya bıraktık ve kaçtık, çünkü... çünkülere de gerek kaldı mı artık bilmiyorum tabii ama da hani...şadan bey'i oradan alırsınız almazsınız ben bilmem. tamam mı nermincim?! vebal, günah bizden gitti! gözlerinden öpüyorum canım.

sevgilin yılmaz"
    --- spoiler ---

hahahahahahhahahaha!

ulan yapacağınız işi skeyim ama yaaaaa!!!! bayılıyorum ulan size!!!!*
  • şadan tam hep bahsettigim bekar erkek sendromu çok konuşup boş konusuyor bu tezim hk. bilgi isteyen olursa yazarim
771 entry daha
hesabın var mı? giriş yap