• gremlinler serisinin tapilasi $irinlikteki gremlini.
    bulsam evde beslerim.
    bir de üst kom$uyu yesin diye geceyarisindan sonra üstüne su dokerim.
  • gizmo sanılanın/yazılanın aksine bir gremlin değil mogwai'dir. gremlin mogwailerin değişim geçirdikten sonra dönüştükleri yaratıktır ayrıca (bkz: #893496)
  • 6-7 senedir kedi beslerim, bugüne kadar aldığım en kötü kedi kumu bu markanın çıktı. normalde standart olarak çok her yere girmesin diye kalın taneli kum alırım, bu markanın da 7lt kalın kumundan aldım, ulan bir boşalttım böyle küçük çakıl taşı büyüklüğünde taneleri, hayatımda görmedim böyle bir şey. adamlar direkt kayayı devirip çekiçle ufalamışlar. o kadar emindim ki kumun en temel özelliği olan çişi absorbe etmeyip kakayı kurutmayacağından, aynen de beklediğim gibi ev 24 saat içinde kedi çişi ve kakası kokuyordu.

alelacele daha önce memnun kaldığım markadan söyleyip 24 saat geçmeden kumu değiştirdim. kesinlikle tavsiye etmiyorum ve bu kalitede bir ürünün migros'ta satılıyor olmasından ciddi derecede rahatsızım. kar oranı yüksek diye böyle sik sok ürünleri satıp duruyorlar.

almayın. net.
  • bi arkadaşın böyle bir kedisi vardı.kulaklarını kaldırıp öne kıvırıp,bakın iste gizmo derdi
  • pekinez kopeklere en cok verilen ad
  • evde besleme hayallerim olan bir diger haywan.(bkz: koala)
  • junktown'da kendi adiyla kumarhanesi bulunan pis i$lerin adami (bkz: fallout)

killian darkwater'in kanlisidir, yaptiginiz rp'ye gore yaninda cali$abilir ya da i$lerine burnunuzu sokabilirsiniz $i$ko gizmo'nun. oldururseniz karni pek guzel yarilir, iki uc gun sonra gidip uzerinde dola$an sinekleri gorebilirsiniz.
  • şimdi yavruyken kedilerin kafaları,gözleri,kulakları çoğu zaman daha bir abartılı olduğundan birçok kedi sahibi kedilerinin gremlinlerdeki yaratık gizmo yla özel benzerlikleri olduğu delüzyonuna kapılır.ta ki bi altı yedi ay sonra o kedilerin çoğu kısırlaştırılır eşşek kadar olur göbek yapar,o abartılı kafa göz ve çanak anten kulaklar her yerin büyümesiyle dikkat çekmez hale gelir,o zaman geç bir pişmanlık duyulur.artık ismiyle asortisiz bir kediniz vardır hem de ona popüler bir isim koymuşsunuzdur,geçmiş olsun.
  • hayati fonksiyonlarını darma duman eden üç şey bulunmaktadır: su, gün ışığı/parlak ışık ve gece yarısından sonra yemek yemek. ilki üreme, ikincisi ölüm, üçüncüsü evrimi ifade ediyor.
    (bkz: mogwai)
    (bkz: gremlins)
  • adini bilmediim objelere anlatim esnasinda taktiim gecici isim
hesabın var mı? giriş yap