• sabah gazetesine röportaj vermiş ve sağlık sistemi övmüş.

“muhalif bir sanatçı olarak algılanıyorsunuz. kendinizi muhalif olarak tanımlıyor musunuz?” sorusuna, “yanlış bir algı. asla muhalif olarak görmüyorum kendimi. etiketlerin ve kalıpların ardına saklanmam. her zaman söylerim; sanatçının sokağı olmaz. ben bir mahalleye ya da bir kesime ait değilim. sanatçı lokomotif bir zaman dilimi içerisinde insanların kendileriyle bağ kurabileceği hikâyeler anlatır. halkın her kesiminden insanla temas içindeyim” diye yanıt verdi.''

twitter sayfası full muhalif paylaşımlarla dolu ama muhalif değilmiş abla.

ya sen sanatçı falan değilsin o başka bir şey ama insan bile değilsin, kim parasını verirse onun düdüğünü çalacak karakterdesin.

küçük çakal bunlar şehir çakalı.
  • cocuk, cocuk gibiler. hiçbir seyden haberleri olmayan tipler.

"saglik sistemimiz super" demis, "hemen mudahale ettiler" bla bla. guzel ablacigim, sen ilk müdahale icin amerikan hastanesi ya da acibadem'e gidersen tovbe bismillah allah kadar iyi mudahale ederler. valide hanim amerikan hastanesinde kolon ameliyati oldu, polip neredeyse izzeti ikramdan utandigi icin vücudu terk edecekti.

sen bir de siradan bir devlet hastanesini bir denesene, sonra konuşalım şu sistemi he, ne dersin?
  • sağlık sisteminin süper olduğunu iddia eden bu abla sanırım tedavi gördüğü özel hastanede kimileri için servet değerindeki tedavi masrafları karşılığında yaşadığı özel muameleyi sağlık sistemi olarak algılayacak kadar gerçekten uzak yaşayan yiyip içip gezeyim ohh para var nasıl olsa kafasıyla etliye sütlüye karışmayım da sorun çıkmasın kafasında olduğunu böylelikle kanıtlamış attığı twitlerin muhalif olmadığını(!) iddia eden omurgasız sevimsiz kişilik
  • trt'deki bol kaşeli yeni işiniz hayırlı olsun gonca hanım.
    tanım; oyuncu.
  • gonca vuslateri: "asla muhalif olarak görmüyorum kendimi. etiketlerin ve kalıpların ardına saklanmam. ben bir mahalleye ya da bir kesime ait değilim.
    benim devlet makamlarına hiçbir zaman düşmanlığım olmaz, olamaz da."
  • yeni yıla paris’te sartre’ın mezarının başında şarap içip ağlayarak girmesinin yanında bir de eski sevgilisi mehmet turgut'la seviştikten sonra şiir yazdığına yönelik de bir açıklaması vardır. cidden inanılmaz yorucu bir tip olduğu kesin.
  • işsiz insanlara dayatılan ve ödemediği takdirde sağlık hizmeti almasını engelleyen gss prim borcu hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim kişi.
  • şişti...şişti...sonunda patladı! ya da zaten patlaktı da biz ayamamıştık! herhalükarda tayfa zararda...
  • ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın...

grisi yok bunun goncacım, sen siyahı çoktan seçmişsin!
hesabın var mı? giriş yap