• bir güncelleme ile "ilk kullanıcı" diye bir yazıyı sağ üst köşede çıkartan tarayıcı. kendi adımı yazdırdım ben de ne yapayım. resmen saçma.
  • yrak gibi bir profil ismi eklemiştir minimize ve maksimize düğmelerinin yanına,
    kapanmıyor da meret.
  • yeni avatar görünümünden kurtulmak için:

- adres çubuğunuza chrome://flags yazarak ince ayarlar yapılan kısma girin.
    - uzun ayarlar arasında kaybolmamak için arama kutunuza ''yeni avatar menüsü'' yazın.
    - 2. arama sırasında ''yeni avatar menüsünü etkinleştir'' diye bir seçenek göreceksiniz.
    - varsayılan değerini devre dışı olarak ayarlayıp browser'ı yeniden başlatınca düzeliyor.

aklınızda olsun chrome bir değişiklik yaparsa ilk önce flags'deki ayarları kontrol etmeyi ihmal etmeyin.
  • mala bağlamakta üstüne olmayan tarayıcı 3 4 sekme açık olsun birde youtube takılsın arkada 2 saat sonra kasılmaya başlar video kesik kesik ilerler player açılmaz mal olur.
  • son zamanlarda ilginç bir bugla karşılaştığım tarayıcı. yer imleri özelliğini çok sık kullanırım. diğer yer işaretleri altında birkaç klasör oluşturarak yer imlerimi listeliyorum. internette bu soruna dair bir şey bulamadım. acaba yer imleri listem 1900'ları bulduğu için mi böyle oldu bilmiyorum.

son 1 yıldır bazen eklediğim yeni yer imlerini önce kafasına göre bir klasöre ekliyor. ben eklenmesini istediğim klasörü seçip bitti deyince birkaç saniye sonra yine kendi seçtiği klasöre ekliyor. tekrardan düzenle yapıp istediğim klasörü seçince bu sefer istediğim klasöre ekleniyor.
  • bana sormadan yaptığı yeni güncellemeden sonra hiçbir tarayıcımı google'a girmez hale getiren tarayıcı. firefox ve internet explorerda da aynı sorunu yaşıyorum. google adres çubuğu üzerinden arama yapamıyorum.

youtube, google accounts ve chrome a giriş yapamıyorum çünkü sayfayı açmıyor.

önce tarama verilerini silmeyi denedim.
    bütün verileri sildim. olmadı.
    chorme u sildim. google hesabımı chromedan ayırdım.
    dns i google dns yaptım. yemedi.
    "flags" ile yeni eklentileri deactive ettim. yok.
    zararlı programları arattık, birşey çıkmadı.

duyuruya da yazdım ama reaksiyon alamadım.
  • internet bağlantısı olmadığında dinozor resmi çıkaran browser. bu dinozor çağ dışısınız mesajı vermekle yetinmiyor ayrıca güzel de bir t-rex esprisi yapmış oluyor. malum short arms mevzusu: photo
  • telefonuma, güncel sürümünde herhangi bir siteye bağlandığım zaman "güvenli bir alana yetkisiz erişim teşebbüsü" bildirimi veren tarayıcı. işin ilginci chrome sıfırlandığında böyle bir sorun kalmıyor ancak güncellemeyi yükleyince yine bu uyarıyı alıyorum.
  • giriş yaptığınız google hesabınızın profil fotoğrafını, başlat çubuğundaki simgenin üzerinde gösteren internet tarayıcısı.
  • ipad 2'de sürekli çakılmaya başladığından kaldırmak zorunda kaldım. bilgisayarda da çok yavaşlamıştı, sürekli kilitleniyor, saçmalıyordu, firefox'a döndüm. meğer bu arada firefox bir güzelleşmiş, bir hızlanmış. kendi os'unda* bile tercih etmiyorum artık. native browser'la takılıyorum.
hesabın var mı? giriş yap