• bugünlerde, 2010 eurovision şarkı yarışması'nda sırbistan adına yarışacak şarkının bestesiyle uğraşan müzisyen.
  • mustafa filminin soundtrack'ini hazırlaması -ermeni asıllı olduğu söylentileri yüzünden- bayağı bir tartışılmış, olay olmuş sanat insanı.

acaba haberi var mıdır yaşananlardan? eğer haberi varsa ne düşünmüştür atatürk ile ilgili bir projenin içinde yer alırken, atatürk insanlarının bu zihniyette olduğunu gördüğünde?
  • erovizyon'da sırbistan'ı temsil edecek müzisyen, şarkıcı.

bizi de livaneli temsil etsin, yunanistan'ı dalaras.
    müziğe doyalım bi.
  • son 3-5 gündür şarkılarına sarmış durumdayım kendisinin. fotoğrafını görsem tanımazdım o derece. sonunda akıl edip acaba nasıl bir tipmiş diyerekten fotoğrafını aradım. güler yüzlü, samimi, içten bir adam gibi göründü, birden kanım ısındı. kesin koç burcudur diye düşündüm içimden. araştırmalar sonucunda 22 mart doğumlu olduğunu gördüm ve bu tahminimde yanılmamanın haklı gururunu yaşıyorken bunu bir entry ile süslemeye karar verdim.

özet geçecek olursam

(bkz: koç burcu erkeği)

dip not: böyle de mütevazıyım işte.
  • aldığım duyumlara göre ağustos sonu ayvalık'ta konser verecek müzisyen. küçükköy'ün boşnakları bayram etsin!
  • 8 ekim 2010 cuma günü küçükçiftlik park'ta the wedding and the funeral band ile bir konser verecek olan müzisyen. bilet fiyatları normal 67 tl, vip 165 olarak açıklanmış biletix'te.

merakla, heyecanla ve cebimdeki delikle dinlemeyi umduğum sanatçı.
  • 8 ekim konserine gitmezsem ölürüm dediğim sanatçı. sahnede bir aralar kankası olan fakat şimdi aralarının pek iyi olmadığını duyduğum emir kusturica'da beliriverse bi selam çaksa sonra beni oraya gömseler ne güzel olur.
  • yasmin levy konserini kaçırmanın sinir bozukluğuna karşı, kendisinin 8 ekim 2010 konserini öğrenmekle bir nebze olsun içime su serpendir. bu konser kaçmaz. kesin ve net.
  • havaya bakıp "ulan bu havada nasıl konser verecek" dememe sebep olan sanatçı. hava da soğuk, göte gelmesek bari.
  • biletix'deki ön bilgi kısmına "etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir" diye eklemişler. izleyeceğiz artık zatüre olma uğruna kaçarı yok.
hesabın var mı? giriş yap