• lobisinde elinde vodka-portakal olan bir sürü üniversiteli körpe görebilirsiniz. gençliğin, çılgınca eğlenmek için değil de geleceği anlayabilmek için verilmiş bir fırsat olduğunu kulaklarına fısıldarcasına baktım birkaçına. anladı sanırım bir tanesi...
  • influencer denen gerizekalılara prim vermediği için ilk fırsatta kalacağım oteldir.
  • ulan keçi yine mi sen.
    influencer denen beleşçi birisine pabuç bırakmayarak reklamın iyisini yaptıran, serkan yazıcı'ya ait otellerden uludağ'da olanı.
  • buketi karşısına alarak 20 yıllık gelişimini, çalışanlarının emeklerini çöpe atmış otelcilik.
  • eğer uludağ'a gidecek olursam bu dik duruşlarından ötürü kendilerini seçeceğim. böyle kan emicilere prim vermedikleri için tebrik ediyorum.
  • iki story ile kurumları/kişileri satın alabileceğini zanneden boş ve beleş hayatını yaşayan sözüm ona fenomenlere yüz vermediği için gözüme giren otel. demek ki adamların marka değeri fenomenleri satın alabilecek güçte.

ayrıca buket güler kim?
  • daha önce de tercih edip memnun ayrıldığım bir oteldi. ancak 'influencer' olayından sonra tekrar yol gözüktü efendim. duruşlarından dolayı tebrik etmek gerek.
  • bu saçmalıkların tüm müsebbibi böyle sikko insanları takip eden denyolar. kusura bakmayın. hangi çağda yaşıyorsunuz da hangi otele gideceğinize hangi pantolonu giyeceğinize karar vermek için saçma sapan tiplere ihtiyaç duyuyorsunuz?

bir de anlamadığım eşin dostun instagram'ına bakıyorum. 1.200 takip 1.450 takip. bu kadar hesabın paylaşımına hikayesine nasıl bakıyorsunuz? hepsine bakmıyorsanız neden takip ediyorsunuz?

vallaha instagram'dan soğuttu bu kendini influencer sanan boş tipler.

rica ediyorum rafine, gerçekten kaliteli içerikleri ve eşinizi dostunuzu takip edin. gerisi zarar ziyan.
  • kendilerini tebrik ediyorum. gün gelir cebimde kış tatili yapacak kadar param olursa gözüm kapalı rezervasyon yapacağım.
  • (bkz: sok sok hayri)
hesabın var mı? giriş yap