• web sitesine bi bakayım dedim. bakmaz olaydım.

adres yok, telefon numarası yok, ssl sertifikası yok, logo yok, kurumsal bir sayfa yok. sitede hiçbir şey yok. kusura bakmayın ama biraz dolandırılmayı haketmişsiniz.
    bol köpüklü kahvelerinizi afiyetle içiniz.
  • kapıda ödeme ile sahte siparişler verilmesi gereken nitelikli dolandırıcılık sitesi
  • aa, "abi bi beş dakikanız var mı? ben gümrükte çalışıyorum da.."nın sitesi çıkmış...
  • bu tarz sitelerle hala keklenen yazarları ortaya çıkaran web sitesi
  • beni dolandırmaya çalışmayan kimseyi dolandırmadım. sülün osman
    890 liralik kahve makinesini 120 liraya almaya kalkarsan burada başlık açmayacaksın.
  • kapıda nakit ödeme seçeneğini hangi göte güvenip de sunuyorlar onu anlamadım ben..
  • bu tip dolandırılma başlıklarında mağdur olanı suçlamak kadar itici bir şey olamaz. başlığı açan yazar (ki tanımam etmem), başına gelmiş kötü bir olayı yazıp burada insanları uyarmaya çalışmış, hâlâ mağdurun üzerine gidiliyor.

he amk, hep kandırılan suçlu. kanmasaydı. dolandırıcılara bir şey demek yok ama.
  • hadi her şey tamam, 890 liralık makineyi adamın çok daha fazla kar etme şansı varken sana 120 liraya satacağına da inandın ona da tamam da son 15.732 ürün kısmında da mı uyanmadım be abi? hangi gümrük bu 15 bin kahve makinesini vergisiz cartsız curtsuz ülkeye alacakta biz de böyle ucuza alacağız demedin? valla haketmişsin kusura bakma.
  • 15 bin kahve makinasını hangi depoya koymuşlar
hesabın var mı? giriş yap