• şu videoda bahsi geçen ve benzer olaylar akabinde bir kesim tarafından daha çok inanılır bulunun tırışka efsane.

ha elinde imkanı ve gücü olsa abd bunu sonuçlarını düşünmeden kullanır mı bal gibi kullanır hem de açıktan kullanır saklamaya falan çalışmaz bilakis mevzuyu üstlenir.
  • abd bu kış cayır cayır çalıştırdı bu tesisi.

rusya gazı kesti, aynı kış sıcaklık rekorları kırılıyor. avrupa'da abd karşıtlığı tavan yapacakken, sığ sularda devam ediyor.

tesadüf mü?
  • ultimate idiot detection project kapsamında gizli güjler tarafından üretilmiş top siktır amerigan/ziyonist girişimi.

ek: adamlar mala anlatır gibi anlatmış.
  • düz dünya, aşı karşıtlığı, uzayın varlığını inkar, haarp, uzaylılar konularını aklınızdan çıkarın. unutun. bunlar yok. kafanıza takılan, aklınızdan çıkarmanız gereken başka şeyler olursa da bana sorun. ben size neyi çıkarıp çıkarmayacağınızı söylerim.
  • (bkz: gerizekalıyım demenin alternatif yolları)

her afette yeşeriyorsunuz sıktınız artık.
  • alakası yoktur
    bu fay hattı, kuzey anadolu fay hattıyla birlikte ülkenin en büyük fay hattıdır. üzerindeki stresin birikmişliği bilinen bir gerçekti, sadece tarihi belli değildi
    haarp ile alakası olsa ülkenin ticaret merkezi olan coğrafyayı etkilerdi
  • elektromanyetik dalgalarla isleyen bir sistem. mesela ses dalgasi kullanan eswl ile uzaktan böbrek taşı kiriliyorsa haarp veya başka bir şeyle de uzaktan fay hattı kırılabilir. olmaz diye kestirip atmamak lazımdır. elektrik ve fizikle ilgili mühendisliklerin en karmaşık konusu elektromanyetik teoridir. değme mühendisler bu konulardan kaçarlar ve uzmanlasmayi tercih etmezlerken herbokolog eksicilerin haarpla deprem olmaz siktirin gidin diye yargı dağıtması boş iştir. ben olur demiyorum ama olmaz diyen de bundan o kadar emin olmamalıdır.
  • kardeşim mal mal yorum yapmayın. bu ulke deprem kuşağında daha geçen hafta iran da 7 şiddetinde deprem oldu. o fay hattı doğuya kadar uzanıyor. bilimden uzak böyle safsatalarla milletin aklını bulandırmayin.
  • geri zekalılar, deprem yaptıracak olsalar senin her istediklerini veren boktan diktatörünun ulkesinde yapacaklar cin ve savaşta oldukları ruslar varken. geri zekalilar.
  • kentsel dönüşümün yavaşlığını sorgulama emi...

yada ahlaksızca kafasına göre bina diken müteahhiti de sorgulama....

veya,denetleme yapmayan belediyeyi.

bina üzerinde yer kazansın diye bina yapısını ve statiğini bozan komşunu,mal sahibini sorgulama.

hiç sorgulama!!

ama çık salak saçma bir teoriyle elin yabancılarında suç üret.

kaderine yan!!

bahtını kabullen.

bu gece de birileri ölecek,birileri sakat kalacak, birileri kahraman olacak.

birileride öksüz kalacak!!!

deprem çoğrafyasında yaşayan ve bugünde
    toplum yaşadıklarından,yaşayacaklarından ders almaycak,kaderine razı gelip,goy goyla vah vahla geçirecek.

yarın da yapılması gerekenleri unuturuz,unutacağız.

haarp değil,sorun ahlak ve denetimsizlik.
hesabın var mı? giriş yap