• bilmem kaçtana üniversite bitirip, bi de bunun üstüne master yapmasına rağmen kişilik olarak beş para etmez insan müsvettesidir.
    bir proje için çalışıyoruz ve patron garibanlığına acıdığı için asosyal bir tipi işe almış bulundu. aynı ofisteyiz ve bu elemanın bi artısını görmedik, sessiz sedasız kendisine verilen projeyi de yapıyor görünüyordu. benim verdiğim mis gibi bol fıstıklı çikolatayı bile 'tatlı yemiyorum, dişlerimi çürütüyor' diye reddediyordu(kırk yaşındaki adam). ama öğlen yemek söylerken illaki kendisine supangle söylüyordu gıccııııık. ha birşeyden anlamıyordum, buradan çaksaydım durumu di mi ama. neyse gel zaman git zaman projenin hayata geçirilme zamanı geldi çattı ve bu elaman sırra kadem bastı. hem de bilgisayarına şahsi şifre koyarak, hemi de projeyi devretmeden.
    yine de aklıma kötü birşey getirmedim, belki canına bi şey oldu diye telefon ettim, abi çok akıllı ya kapatmış telefonu. msg attım 'bak merak ediyoruz bılıbılılıaaa hiç olmadı bilgisayarın şifresini ver' diye. yok döner mi beyimiz. sonra ofisteki arkadaşlarla 'son günler neler yaptı bu' diye düşünmeye başladık. abooo o zaman anladık ki bu yere bakan yürek yakanın planlı ayrıldığını. bi kere maaşların yattığı günün ertesi günü yok oldu bu biiiiiiir. son iki gün biz yemek yerken hep erken kalkmış ve odasına gitmiş bu ikiiiiiiii (kim bilir hangi bilgileri afirikledi) kurum dışı son iki toplantıya gidildiğinde hiç konuşmayıp bizimkiler karşı tarafla cebelleşirken bu kıs kıs gülüyormuş bu da üüüüüüçççç. iş yerinde son görüldüğü günün akşamı da işten çıkarken on dakika fazla kalmış tuvalatte. haaa bunda ne var? diye düşünebiliriz normal olarak. ama istatistiklere vurunca beş dakika bile geçirmeyen giriş-çıkışlarıyla kıyasladığımızda bu sürenin uzun olduğu saptandı ve hepimiz ertesi gün bütün diş fırçalarımızı taraklarımız çöpe attık bu da döööööört.
    son kertede, işyerinizde böyle haller gösteren eleman müsvettesi varsa aman ha dikkat. en azından şifresini alın derim...
  • duruma gore degisir; on numara ya da bes para etmez insandir.
  • kendine acıyanlara, asosyal olduğunu düşünen mallara kapak olmuştur.
  • vefasızdır. işverenle ilgisi yoktur, tamamıyla kendi karakteri ile ilgilidir.
  • ortak dosya sunucusu felsefesinin yerleşmediği bir şirketten ayrılmıştır.
  • kimse ama kimse nedensiz yapmaz denilen davranışta bulunmuş kişidir. ya ücret inanılmaz düşüktür ya gereğinden fazla çalıştırılıyordur veya veya veya... bu böyle gider hiçbir insan evladı gereksiz yere böyle bir duruma düşmez düşmek istemez. hataları başkalarında aramak gibi bi olayımız olduğundan kafa yormayız,belkide haksızdır ama karar vermeden önce empati yapmak gerek sonrada yorumlamak.
  • sikerim böyle aşkın ızdırabını demiştir. bekleyin dönerse senindir, dönmesse zaten hiç sşdkfşlsd kfşdsf.
  • plaza kadınların çalışmadığı bir mekandan ayrılmış elamandır.
    hatta o istemeden maaşına da fazlasıyla zam yapılmış elemandır.
    tek suçu çalışıyormuş gibi yapıp aylarca maaş alması ve iş başa düşünce kuyruğunu sıkıştırıp kaçmasıdır.
  • aniden isten atilma riski tasiyan bir bireyin aniden cekip gitme olayini gerceklestiren elemandir. ya ne olacağdi?
  • ailesinde anldigi egitim ve kulturu yansitmis. kimseye yakismaz boyle bir davranis. suzme bir aileden gelmis.
hesabın var mı? giriş yap