• lan ne tedavisi amk öldüreceksin bunları ve bunun gibileri.

bunlar için özel tim kurup nerde boş beleş serseri varsa infaz edeceksin tedavi medavi edilemezler.
  • özendirici mafya dizileri meyvesini vermeye başladı. siz rakı bardağını sansürlemeye devam edin.
  • durex reklamı sandığım açıklama.
  • resmen kanım dondu. bu çocuklar nasıl bir ortamda büyüdüler, çok meraktayım sözlük.
  • hayvana şiddeti kabahatler kanunundan çıkarıp tck'ya ekleyeceksin bak o zaman bir daha bunu yapabilirler mi?
    edit: tabi caydırıcı bir ceza ile.
  • aldığınız nefes ziyan soysuz köpekler. orospu çocukları demek isterdim ama diyemiyorum maalesef.
  • bu çocuklar mahallelerine döndüklerinde çevresindeki insanlar parmakla gösterecek bunları, bunu biliyorlar.
    ailesi, arkadaşları,komşuları hesap sormayacak. üstene sırtını sıvazlayacak.
    denizli mahallesi çocuğuymuş, kimin çocuğu olduğunu tartışmamız yersiz olur. bunlar eğitimsiz bir hayat yaşıyorlar. hayatları sadece etrafindaki insanlar ve tv'lerde gördükleri kadar. ınsan öldürmenin cezası olmasa insanı bile aynı şevkle parcalatir bunların büyükleri.
    yazık ki ne yazik.
  • "kısa bir süre sonra suçlu olmaları işten bile değildir"diyenlere çocukların zaten suç işlediğini nasıl izah ederiz bilemiyorum.hepimiz biliyoruz ki bu çocuklar için, hatta ülkenin büyük bir kısmı için artık çok geç.recep ivedik, çukur, kurtlar vadisi gibi okuyup iyi eğitim alanların aşağılandığı yapımlara özenen çocuklar artık büyüdü.maalesef bu ifadeyi veren çocukları artık ıslah etmeniz mümkün değil.artık eğitim seviyesini düzeltmek bizi kurtaramaz, öyle bir noktadayız ki tek şansımız ceza yöntemi.bu yüzden trafik cezalarına kadar tamamının katlanarak arttırılması lazım
  • ifadeye götürüp getiren polisin neden sürekli sırıttığını anlamadım. yanındaki 9-10 yaşındaki çocukların kurdukları cümleler yüzünden üzülmesi gerekirken hoşuna gidiyor resmen.
    bu çocuklar da büyüyünce en iyi ihtimalle böyle bir polis olurlar.
  • (bkz: idam)

böyle cahil ve hasta orospu çocuklarının gözünü ölümden başka bir şey korkutmaz. hatta belki ölüm bile korkutmaz. ülkeye, ailesine, çevresine ne faydası olur bu soyunu siktiğimin evlatlarının? asacaksın siktir olup gidecek.
hesabın var mı? giriş yap