• üzüldüm, güzel günleri anımsattı. allah rahmet eylesin. popüler şarkılarını ayda bir kez dinlerdim.

eski günlerin keyifli parçalarını yapan sanatçılardan biriydi.

87 doğumlu olup sevenlere selam olsun.

elimde değil seviyorum isimli parçası bu gecenin loop'u olacak...
  • ardında efsane şarkılar bırakmış, daha da nicesini bırakabilecek olan güzel bir insandı. adını tarihe kazımış bir müzisyendi. toprağı bol olsun.
  • en son 4 gün önce instagramda paylaşım yapmıştı..son ana ait olduğu yerde sahnedeydi,sonra ağrılara dayanamayarak hastaneye yattı ve acı son.çocukluğumdan beri sesi her daim beni etkilemiştir,halen daha eski yeni parçaları aracımda dınlemekteyım...allah rahmet eylesin
  • zamansiz gidenlerden. iyi insan... gecen ay nasilsa sonra giderim deyip gitmekten vazgectigim konseri bugun en buyuk pismanligim. cok uzgunum cok...
  • herkes gibi ben de çocukluğumda çok dinledim ama en çok iz bırakan tarafı konuşmalarıydı. bilgeliği, insanlığı büyülerdi beni.

iyi sanatçıydı. sanatın güzelleştirdiği insanlardandı.
  • çocukluğuma denk geliyor ilk albümleri...ama yine de nasılsa ezbere bilirdim hepsini...aşk acısı olmasa da varmışcasına dinlerdim şarkılarını..."çeyrek asır" albümü öyle bir zamana gelmişti ki hem mutluluktu hem de hüzündü bana...şimdi yenilerinin hiç olmayacak olması, çocukluğumu da alıp gitmesi içimi sızlattı..."dularım yoluna" harun kolçak
  • bazı anılar vardır, anı olmasının nedeni bazı şarkılarla belleğinize çakılmasıdır.hayattaki güzel zamanların, güzel sesli,güzel müzik yapan ve insana aşık olduğunu düşündürten insandı benim için. gençliğimin parçasıydı kıvırcık saçlarıyla. "gir kanıma" derken karar vermiştim sevdiğim kıza açılmaya. şimdi ölmüş. dünya bir "tık" daha anlamsızlaşmıştır benim için.
  • lan hani iyileşmişti hay ... akmardan millet metal kaseti alır ben harun kolçak kaseti almıştım neyse çok bilinmeyen bi enstrümentalini atayım
    https://www.youtube.com/watch?v=cl2qwgdegsa

şu reklamlar da ne güzeldi

edit: laaaan köpek gibi pişman oldum şimdi; birkaç önce konsere gelmişti de gitmemiştim kafama sçayım
  • harun kolçak diyince aklıma 90'lar gelir, çocukluğum gelir. artık daha bir buruk hisler gelecek. mekanın cennet olsun güzel adam. çok değerli bir sanatçımızı kaybettik. 3 adam'a çıktığında hissetmiştim bu pis dünyada pek fazla işin ve zamanın kalmadığını...
  • (bkz: çok iyi bir insan olduğu düşünülen ünlüler)

hakkında kötü şey söyleyeni hiç görmedim. herkes gibi doğup herkes gibi öldüğün şu dünyada, seni diğer doğup ölenlerden ayıran asıl önemli şey bu olsa gerek.
    sevenlerinin başı sağ olsun...
hesabın var mı? giriş yap