• oha oha oha. 14 yasindaki ablasinin da babasi cikti adam.

görsel

edit: @yalandadaolsa isimli arkadas uyardi. odatv olayi yalanlamis.
    odatv haberi

türkiye'deki pislik zincirinin açığa çıkmış küçük bir halkası.

bunu sadece "muslumenin dedesi babasıymış yaa" diye okumamak da lazım.

ya anne kocasını aldattı. ya da anne tecavüze uğradı.

neresinden tutarsan elinde kalıyor. keşke insanları black mirror'daki gibi sessize alsam ya her şey çok kötü abi. yani her gün bir insanı rahatsız edecek olay oluyor ve bu olay dibin dibi.
  • bu adam idam edilmesin de kim edilsin artık ya.
  • (bkz: of ki ne of)
  • anadolu köylerinin çoğu pislik yuvasıdır... şaşırtmıyor artık. en çok ahlak bekçiliği yapıp en ahlaksız olmayı başarırlar.
  • rezalet olay. bu pisliğin içinde olan; içlerindeki en günahsız, melek gibi bir yavruya oldu.
  • bu, gün yüzüne çıkmış iğrenç bir olay. kim bilir gizli saklı kalmış neler var?
  • babası olabilir bu gelinine karşı istismar, taciz ve tecavüz suçunu ortaya çıkartır.
    peki o öldürülen 3 yaşındaki kızın katili de bu şahıs mı, bakın bu adam mı demiyorum. adam degil çünkü.
    edit, öz kızına tecavüz etti diye yazmıştım gelinine tecavüz etmiş, uyaran arkadaşlara saygılar.
  • bildiğim kadarı ile yakın akrabalar arasında bunu belirlemek çok zor, hemen nasıl haber olmuş. yani müslümenin dedesi babasının babasıysa bunu kesin anlayamıyorlar.

örneğin müge anlıda babasının kim olduğunu belirlemek isteyen bir genç vardı, amcası babası olabilir şüphesi vardı ama bunu testle anlayamayız demişlerdi diye hatırlıyorum.

edit: genetik uzmanı değilim, bir kaç sikko internet sitesinde yayınlanan habere hemen atlamamak amaçlı görüşümü belirttim.

(bkz: #130478811)

edit 2: mersin barosu, mersin'de 10 gün boyunca dağlık alanda arandıktan sonra ölü bulunan müslüme'nin tutuklanan dedesinin biyolojik babası çıktığı yönündeki sabah gazetesi haberini yalanladı. barodan yapılan açıklamada, haberin asılsız olduğu belirtilerek, 'gizlilik yasağına aykırı hareket eden ve bu eylemlerini yineleyen kişiler hakkında ise suç duyurusunda bulunacağımızı basına ve kamuoyunun bilgisine sunarız' denildi.

ulan sazan ekşici her gördüğün tarrağa emin olmadan atlama.
  • kızın sadece başlığına bakıp yazılanları okumuştum geçen hafta. şöyle güzel yörük kızı, böyle güzel insan notları doluydu.

anadolu'nun her yeri pislik yuvası maalesef. yörüğü de, kürdü de, lazı da, türkü de fark etmiyor. helak olması gereken bir coğrafya.
hesabın var mı? giriş yap