şükela:  tümü | son 24 saat
 • dunyanin en pahali yataklarini satan isvec markasi. o kadar ki en ucuzu 3 bin dolardan baslayip 18 binlere kadar cikar. musterileri arasinda kraliyet aileleri, unluler bulunudur. ancak sahsi kanaatim turkiye'de o kadar tutmayacagi yonundedir; cunku turk toplumunun luks tuketimini yapan parali kesimi icin fazla sofistike bir urundur.
 • şöyle bir şeymiş. şimdi ben gidip bunu alsam, annem bana zevksiz der yine.
 • addresistanbul ve ankara'da şubeleri olan yatak satıcısı. üçüncü şube mart'ta nişantaşı'naymış!

  yatakları isveçli bir abla tanıtıyor; kızıl saçlı ve yeşil gözlü sempatik bi şey... yataklara da uzanır uzanmaz hissediyorsunuz o zevki...

  hediyesi 5.000 eurodan başlıyor.
 • üretiminde at yelesi, pamuk, yün, keten, isveç çamı ve çelik kullanılan yatak. kim dot com'un evinde bunlardan 3 tane varmış. her biri özel yapım ve elle üretiliyor. ayak kullanılmıyor yani yapımında. insan ömrünün 3'te 1'i yatakta geçiyor. bunun cinselliği var, seksi var. böyle bakınca gidip at kılından üretilen yatak almak çok mantıksız değil. araba alıyorsun günde en fazla 1 saat kullanıyorsun verdiğin para+vergisi+kaskosu+değnekçisi derken ebesinin nikahı. fakat yatağa yatırım yaparsan. yatağa yatırmak da mümkün. yatırim derken yatıramayadabilirsin. bilmiyorum. yatağın masrafı da yatakla bitmiyor bunun bazası var, nevresimi var, yorganı var yastığı var. var oğlu var. ama mesela paraları ticarette çarçur ettin, evine haciz geldi. o zaman da haczedilebilir eşya var, haczedilemeyen eşya var. gelirler 300 tl'lık beko televizyonunu alır götürürler, ama 35.000 yatağı haczedemezler, icra memurunun içi gider. yataktan el sallarsın icra memurlarına. biraz para bulursam kaz üretme çiftliği açmayı düşünüyorum, hem kaz ciğeri, hem kaz gıdık tüyünde iyi para var. türkiye jokey kulübüyle anlaşıp at kılını da tedarik ettik miydi, al sana iş modeli.
 • yaklaşık 20.000 tl'ye 1 adet 200x200 yatak satan isveçli yatak markasıdır. yorgan yastık nevresim bulmak da mümkündür. isveç kraliyet ailesinden neyim eksik dedim ama, baya bir şeyim eksikmiş meğersem. nişantaşı'nda mağazaları bulunmaktadır.
 • ankara ugur mumcu caddesinde dukkanlari var, bir de bizim karsi komsu teyze ,apartman toplantisinda evine bi tanecik aldigini soylemisti, ee kolay degil emekli milletvekili esi olmak
 • kodaman bir tanıdık bu yataktan almış. bir gece üstüne çökme fırsatı buldum.

  sonuç: iyi yatak insanın hayatını değiştiriyormuş ulan!

  sadece yatak dememek lazım buna. tamamen özel üretim. nasıl yatakta rahat ettiğin, nasıl uyuduğun vs belirlenip, isveç'e sipariş veriliyormuş. orada üretilip 6 hafta sonra sana teslim ediliyormuş. bu kodaman tanıdık verimliliğim arttı diyor. bir de 25 yıl garantisi var günlüğü 2 tl’ye geliyor dedi. paraya kıyıp alacam galiba.
 • kraliçe elizabeth’in yatağı olarak da bilinen “vividus premium” modeli anahtar teslim 55.000 euro olan yatak markası.
 • enayi yolma yollarından biri !
  fakat, adamda para gani ise, elbette versin alsın amk.
  mezara mı götürecek ipnetör?
hesabın var mı? giriş yap