• efendi adam ile evlenirler ama pic adamla sevisirler.efendi adam bir sure sonra cok sıkıcı oluyormus. anlatilanlar boyle en azindan.
  • genelleme yapıp hanımların günahını almayın. orospu ruhlular piç tercih eder eğlenir, edepli ve hayalılar efendi tercih eder evlenir.
  • bence piç erkekten değil ama ne istediğini bilen, özgüvenli erkeklerden hoşlanırlar ki ben de kız olsam öyle hoşlanırdım.
  • kadın akıllanmamıştır ve hala kaşınıyordur.
  • bilakis efendi erkekler piç kadın tercih ederler.
  • şu videoda leziz biçimde ele alınmış tercih.
  • böyleleri her daim olacak. 30undan sonra kimse beni sevmedi hayatıma girenler hep zorbaydı diye ağlar görsel
  • işini bilen kadın tercihi.

kalbini kırdığımız kadınlara sıcak tarhana çorbası içiren yüce gönüllü efendi adamların da elbette yüzü gülecektir.

az sabır arkadaşlar. *
  • kendi halinde bir kızsın, yüreğin ne istiyor bilmiyorsun sonra karşına bir thug çıkıveriyor. ilk görüşte aklına düşen bu thug sonrasında yüreğini de karıştırıveriyor. thug dedim, söz konusu piç adam bu kelimenin tam karşılığı olsa gerek diye düşünüyorum. uyuşturucu pocketçiliği ve üretimi, pimplik, soygun, yaralama ve öldürme teşebbüsleri, kavgalar, alkol ne arasan bu adamda var. ufaktan aklına şöyle bir thug vardı ya diye düşüverdikten sonra kalbin onu merak etmeye başar. ufaktan boku yemeye başlamışsındır ablacığım. tabi bu dediğim amerika'da siyah bir ablamızla siyah bir abimiz arasında yaşanmaktadır. uğurlarına şarkılar yazılan gangstalardan söz ediyorum bak. peki ne oldu da bu aklıma düşüverdi dersen bugün yaşadığım ilginç bir olaydan esinlendim derim. bol gangsta tişörtlerim ve dapdağınık saçlarımla haunt ettiğim bir yerde bir hanımefendi bana beni thug sandığı için yürüdü be sözlük. please be patient i have autism neetlerinden olduğum için ilk başta farkedemedim yalan söyleyecek değilim. hem wizardlığa alışan bünye farklı bir şey tadınca anlamlandıramıyorda olan biteni. neyse bugünlerde çok tuhaf bir ruh halinde olduğumdan beni piç biraderlerden sanmasına yol açacak şekilde konuşuyor, kokuyor ve en önemlisi de davranıyordum. kibarca geri savuşturduktan sonra inime geri döndüm ve burada sizinle paylaşıyorum. görsel
  • şu bir gerçektir ki efendi adam yoktur atanamamış piç erkek vardır.
hesabın var mı? giriş yap